Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van ez? Hallucinálok?...

Miért van ez? Hallucinálok? Mi történik velem? HELP!

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Az elején kezdem.

Én már ovodás korom óta imádom Moszkvát, Oroszországot. Mindig is meg akartam tanulni oroszul, nagyon kötődök ehhez a nyelvhez és az országhoz. Nem tudom miért. És egy napon 5-6 éves koromban elkezdődött valami. Fura álmok... Mindig azt álmodtam, hogy van egy ikertestvérem, akinek a neve Yekaterina. És a kedvenc helyemen Moszkvában éltünk. Rengeteget álmodtam vele. Nem is tudom miért, de nagyon szerettem őt, pedig nem is létezett, nem is ismertem. De az álmaimban úgy tünt, hogy tökéletes összhangban vagyunk, nagyon szeretjük egymást. Majdnem minden éjjel az álmaimban megjelent Yekaterina. Egészen 12 éves koromig. 12-13 éves koromban egyre kevesebbet álmodtam az 'ikertestvéremről' majd végleg megszünt. Az utolsó álmomban, amit 13 évesen álmodtam, azt láttam, hogy az édesanyánk meghalt (de nem a saját anyukámat láttam!), és valaki elvitt minket Berlinbe egy árvaházba, ahol adtam Yekaterina-nak egy karkötőt. Majd az álmom utolsó részlete az volt, hogy furcsa öltönyös emberek jelentek meg az árvaházunk előtt és el akartak vinni minket máshová. de külön-külön. Azt mondta az egyik férfi a 'testvéremnek', hogy őt most elviszik Zágrábba, engem pedig máshova. Nem is emlékszem hogy hová... És nem akartunk elválni, de erőszakkal elválasztottak minket, sírva megöleltük egymást. Ezután őt elvitték Zágrábba, engem pedig valahova máshova, azt hiszem, ide Magyarországra :) ezután egyedül voltam abban az árvaházban, semmit nem tudtam a Yekaterina nevű 'ikertestvéremről', majd eljött a nap, amikor örökbe fogadtak. Nem más mint az igazi anyukám!!! --> Ez volt az utolsó álmom és utána kb egy évig semmi de semmi! Teljesen megfeledkeztem róla. De egy-két hónapja újra rámtörtek ezek az álmok, és minden sírva ébredtem, mígnem egyik reggel Yekaterina-val találtam szembe magam, de nem törődtem vele. És napokig láttam őt nappal is! És olyanokat mondott nekem, hogy 'Menjünk haza, már hiányoztál, nagyon rossz volt egyedül az árvaházban' És az álmaimban ez a lány mindig Katja-nak nevezett engem, és most is, de nem is ez a nevem! És már kb 2 hónapja hallucinálom őt nappal is! Furcsa, nagyon furcsa. És azt érzem, hogy ő tényleg az ikertestvérem, pedig nem is, mert nekem nincs! Azt is érzem, hogy őt nagyon szeretem, és kötődök hazzá! És az nagyon fura! és nagyon hasonlít rám, az arca, minden! Félelmetes! Csak a hangja más egy kicsit! És látom nappal is, úgy érzem szeretem őt, de félek ettől az egésztől!

Már sosem lesz vége? Mit csináljak, anyám kinevet, és én tudok mit csinálni! Megőrültem? Kérlek benneteket, segítsen már valaki!! Bocsánat, hogy hosszú lett! Csak normális válaszokat! előre is köszönöm! :)


2011. aug. 11. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
38%
aki még nem tapasztalt ilyesmit azt nem hiszi el olyan könnyen. De ez egyértelmű hogy előző élet..utolsó ne tömd azzal szegény gyerek fejét hogy hülye. ő is tudja hogy van ilyen hiszen megtapasztalta.csak egyesek képtelenek ezt elfogadni és idejönnek kötöszködni.
2011. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:14

Köszönöm, hogy nem nézel bolondnak :) Már megijedtem, hogy az vagyok :S

2011. aug. 11. 16:15
 13/88 anonim ***** válasza:
37%
:) nem vagy az. bárki akármit mondhat te tudod és kész. magyarázd meg a testvérednek hogy most nem lehetettek együtt de biztos hogy eljön az az idő is. imádkozz érte hátha megnyugszik.
2011. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:18

Köszönöm a választ, megpróbálom elmondani neki :)

2011. aug. 11. 16:19
 15/88 Ki az a jancsi? ***** válasza:
15%
olvass utána ne az ezo tv-t nézd éjjel nappal -.-
2011. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 Killgun ***** válasza:
15%
Ki az a jancsi?:Shut up!! Amúgy kedves kérdező,előttem is leírták mi van,ezért nem részletezem :'D De kérdezd meg,hol van most,és utazz ki oda,hogy megnyugodjon szegény kicsi lelke...Addig úgssem fogja elhinni,hogy meghalt...Addig beszélgess vele nyugodtan...Én Sátánnal,és démonokkal szoktam telepatikusan beszélni,leszámítva,hogy ő egy lélek,uygan az...Csak ha azt monod lesz,ha valakinek elmondhatsz olyan dolgokat,amiket másnak nem...
2011. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 Killgun ***** válasza:
50%
elbasztam az utcsó mondatom,mert siettem,de Csak hasznod lessz abból,ha elmondhatsz olyasvalamit valakinek,amit másnak nem akarsz,sőt segíthet is dönteni...:')
2011. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 A kérdező kommentje:

A válasz írója 38%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:27

Kedves Jancsi! Nem szoktam ezo tévét nézni! -.-"


Az utolsónak: köszönöm szépen a választ, hasznos volt!

Felpontoztam mindenkit! (kivéve Jancsit -.-) :D

2011. aug. 11. 18:32
 19/88 Dávidmester13 ***** válasza:
23%
lehet hogy furán hangzik de lehet hogy agymosáson estél át amit a CIA,FBI és a KGB használ nagyszabású terveknél vagy problémás dolgok elsimítására és te lehet hogy azok a dolgok amiket álmodsz azok valóban megtörténtek és valóságosak és most a szer amivel a memóriád egy részét törölték elkezd kimosódni és hat az elmédre és a tudatalattidra és kezdenek eszedbe jutni a régi dolgok!
2011. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 KMartin4 ***** válasza:

mit ne mondjak... az utolsónak akár igaza is lehet... részemről az elfogadhatóbb


--¤ Nem vagyok szkeptikus, csak nehezebben tudok >>IGAZ<< elméletet szedni rá (és a hangsúlyozás nem neked szólt 8) ) ¤--

2011. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!