Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van ez? Hallucinálok?...

Miért van ez? Hallucinálok? Mi történik velem? HELP!

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Az elején kezdem.

Én már ovodás korom óta imádom Moszkvát, Oroszországot. Mindig is meg akartam tanulni oroszul, nagyon kötődök ehhez a nyelvhez és az országhoz. Nem tudom miért. És egy napon 5-6 éves koromban elkezdődött valami. Fura álmok... Mindig azt álmodtam, hogy van egy ikertestvérem, akinek a neve Yekaterina. És a kedvenc helyemen Moszkvában éltünk. Rengeteget álmodtam vele. Nem is tudom miért, de nagyon szerettem őt, pedig nem is létezett, nem is ismertem. De az álmaimban úgy tünt, hogy tökéletes összhangban vagyunk, nagyon szeretjük egymást. Majdnem minden éjjel az álmaimban megjelent Yekaterina. Egészen 12 éves koromig. 12-13 éves koromban egyre kevesebbet álmodtam az 'ikertestvéremről' majd végleg megszünt. Az utolsó álmomban, amit 13 évesen álmodtam, azt láttam, hogy az édesanyánk meghalt (de nem a saját anyukámat láttam!), és valaki elvitt minket Berlinbe egy árvaházba, ahol adtam Yekaterina-nak egy karkötőt. Majd az álmom utolsó részlete az volt, hogy furcsa öltönyös emberek jelentek meg az árvaházunk előtt és el akartak vinni minket máshová. de külön-külön. Azt mondta az egyik férfi a 'testvéremnek', hogy őt most elviszik Zágrábba, engem pedig máshova. Nem is emlékszem hogy hová... És nem akartunk elválni, de erőszakkal elválasztottak minket, sírva megöleltük egymást. Ezután őt elvitték Zágrábba, engem pedig valahova máshova, azt hiszem, ide Magyarországra :) ezután egyedül voltam abban az árvaházban, semmit nem tudtam a Yekaterina nevű 'ikertestvéremről', majd eljött a nap, amikor örökbe fogadtak. Nem más mint az igazi anyukám!!! --> Ez volt az utolsó álmom és utána kb egy évig semmi de semmi! Teljesen megfeledkeztem róla. De egy-két hónapja újra rámtörtek ezek az álmok, és minden sírva ébredtem, mígnem egyik reggel Yekaterina-val találtam szembe magam, de nem törődtem vele. És napokig láttam őt nappal is! És olyanokat mondott nekem, hogy 'Menjünk haza, már hiányoztál, nagyon rossz volt egyedül az árvaházban' És az álmaimban ez a lány mindig Katja-nak nevezett engem, és most is, de nem is ez a nevem! És már kb 2 hónapja hallucinálom őt nappal is! Furcsa, nagyon furcsa. És azt érzem, hogy ő tényleg az ikertestvérem, pedig nem is, mert nekem nincs! Azt is érzem, hogy őt nagyon szeretem, és kötődök hazzá! És az nagyon fura! és nagyon hasonlít rám, az arca, minden! Félelmetes! Csak a hangja más egy kicsit! És látom nappal is, úgy érzem szeretem őt, de félek ettől az egésztől!

Már sosem lesz vége? Mit csináljak, anyám kinevet, és én tudok mit csinálni! Megőrültem? Kérlek benneteket, segítsen már valaki!! Bocsánat, hogy hosszú lett! Csak normális válaszokat! előre is köszönöm! :)


2011. aug. 11. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:41

Hát, van úgy hogy elég átlátszó, de néha meg olyan mint egy elő ember!

Képzeld, vissza is jött, azt mondta kicsit félt a sötétben az utcán. Megkérdeztem, hogy mi mikor születtünk. Az volt a válasza, hogy "1969. augusztus 10."... És azt hiszi, hogy most 83. augusztus 11-e van :S és tudod mi a vicces? Hogy az augusztus 10.-e stimmel! :) akkor születtem, csak nem 69-ben, hanem 97-ben :)) de elég furcsa :S

2011. aug. 11. 21:52
 32/88 anonim ***** válasza:
furcsa. elvileg akkor huszon valahány évesen legkésőbb meg kelett hogy halj, hogy ujjá születhess ide. nem mondta hogy ezelőtt mikor találkozott veled utoljára? vagy mikor elválasztottak titeket akkor
2011. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:09

Hát, nem tudom, ez az egész furcsa nekem :SS lehet, hogy tényleg 20valahány évesen haltam meg akkor... Nem tudom :S Azt mondja, hogy mikor őt máshova vitták, mint engem, akkor olyan 11-12 évesek voltunk..

2011. aug. 11. 22:42
 34/88 anonim ***** válasza:
mondtad neki hogy ő már nem él?
2011. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
14 éves kora körül halt meg vagyis amit írt hogy 83-ba. most 2011van. eddig micsinált? kicsit fura..
2011. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Tudja már, hogy ő nem él?

2011. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:04

Nem, nem tudja, nem fogja fel :S nem tudom mit csinált eddig, de szerinte 83-at írunk :/

2011. aug. 11. 23:52
 38/88 anonim ***** válasza:
és magyarul beszél? furcsa ha elvileg orosz.o-ban élt.ha nem tudod elküldeni gyertyával meg imával akkor hozzáértő segítsége kell. A szellemeknek sem jó ha itt ragadnak a földön. Nekik is sok dolguk van odaát.
2011. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!


Keress fel egy pszichiátert! Komolyan.

2011. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim válasza:
49%

Elég furcsa, de hiszek neked. Ilyen létezik! Nem vagy őrült! Igyekezz minél több mindent megtudni róla, kérdezgess tőle!

14/L

2011. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!