Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » EVP Hangfelvételem van vagyis...

EVP Hangfelvételem van vagyis csak volt!?

Figyelt kérdés

Egyszer egyedül voltam mamán házában, mert elment a boltba. Elvettem a telefonomat és mondta, hogy ha van itt valaki adjon jelet. Semmit nem hallomat. Utána felraktam a gépre és hallottam valami suttogást.


Ui.: Tatán 1998-ban hunyt és lehet, hogy ő lehetett?


2011. aug. 12. 16:58
 1/10 Tom Benko ***** válasza:
Vagy rádióantennád... Nekem a gépen a két hangfal szokott suttogni, ha erősen megnövelem a hangerőt, akkor kiderül, hogy valamelyik tót adó...
2011. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem nincs. De egyszer meg a konyhai tükörre bambultan és láttam egy fehér alakot elmenni a folyosón.
2011. aug. 12. 17:23
 3/10 anonim ***** válasza:
mivel a telefonoknak eléggé sz*r a mikrofonjuk nincs rajtuk zajszürő ezért magát a szél apró susogását is felveszik meg minden sz*rt és simán lehet olyan hang amit te susogásnak érzel pláne azért mert egy telefonnal felvett agyon tömörített hangot játszol le aminek már romlik a minősége és zajos lesz
2011. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
50%-50% lehet ez is lehet az is. ha így nézzük
2011. aug. 13. 10:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen kérdezőket, akik kérdeznek valamit de a választ már eldöntötték magukban..
2011. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tom Benko ***** válasza:
A rádióantennát a két hangszóró alkotta...
2011. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Drágám tudod egyáltalán mi az az EVP?:DD

mert nagyon nem az, hogy felveszed a telefonodra és utána hallod hogy valami suttog.:DDDD

2011. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy mi az EVP vagy más néven Fehér zaj. Az a frekvencia amelyet az emberi fül nem tud érzékelni ellentétben a Kutyák és Macskák füleivel.
2011. aug. 22. 19:01
 9/10 anonim válasza:
Én simán Elektromágneses hangnak hívom ;D
2011. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
A fehér zaj az, ami minden frekvenciát tartalmaz. Te is hallhatod, nem csak a kutyák/macskák...
2011. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!