Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez szellem lehetett?

Ez szellem lehetett?

Figyelt kérdés
Csütörtök óta én és a testvérem nagyon furcsa dolgokat észlelünk. A testvérem kint volt este a mosdóba és már mindenki aludt rajta kívűl és hallotta, hogy valaki felkapcsolta a villanyt (biztosan nem képzelődött mert kattant a villanykapcsoló) és tegnapról mára virradó éjszakán mindketten halott nagyszüleinkről álmodtunk. Már ekkor nagyon megijedtünk mikor ezt elmeséltük egymásnak. Reggel pedig észrevettem, hogy egy kép lent hevert a földön ami a szekrényemen volt már több napja.Most meg olyan érzésem van mintha szellők fújnának engem és hátranézek a függöny meg nem mozog. Légyszives értelmes válaszokat írjatok, mert nagyon megijedtünk! Eddig mi sem hittünk a szellemvilágban, de ezek furcsa dolgok nagyon megfélemlítenek! Kérlek segítsetek!! Köszönöm.
2011. aug. 13. 14:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Előtte azért adjatok időt a papnak, hogy jól kiröhögje magát.
2011. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A feleségem fél éve halt meg 32évesen betegségben, ott voltam vele mikor távozott. Mikor meghalt egy csengö hangját hallottam, és az órám 2,5órát késet, pont annyit amennyi a halála és a szobából elvitele közti idő volt, azt a 2,5órát. És pár hete. már már vicces, de beléptem a facebookra és a chatlistában ott volt, mint aki éppen be van jelentkezve. Szoltam a barátnőinek hogy ök is látják-e de nem látták, gyorsan beléptem a feleségem FB-jébe és a chat ki volt jelentkezve. Teloval lefényképeztem hogy más is lássa, és nem képzelődtem. Ja aztán kiléptem az övéből és vissza az enyémbe és kb este 21,30-ig még ott volt a chat listában, lehetne a rendszer hibája de 137ismerősből pont őt teszi oda, Ugy hogy minden lehet!
2011. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ez igen hátborzongatónak tűnik! És más furcsa dolgot nem észleletél?
2011. aug. 13. 16:01
 14/23 anonim ***** válasza:
Hát ami érdekesség még hogy itthon van velem mert hamvaszta lett. Egy este motoszkálást hallottam, általában a két ékszerteknősnek tulajdonitom az ilyen hangokat, de akkor este butor recsegést hallottam, mintha leülne valaki egy székre. De az a fura hogy nem érzek félelmet. Lehet nem is bánnám ha tudnám hogy tényleg itt van velem. Sokat eszembe jut a GHOST cimű film, milyen szörnyü lehet hogy pl szellemként nem tudsz igazán kapcsolatot létesiteni, és nem tudod közölni a mondani valódat.
2011. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Addig én sem félek a szellemtől amíg nem tűnik haragosnak.. csak jó lenne tudnom, hogy tényleg szellem vagy valami más! az én történetem alapján szerinted mi lehet?
2011. aug. 13. 16:25
 16/23 anonim ***** válasza:
Én nyitott vagyok az ilyesmire, lehet jobb hinni hogy a hozzátartozónk nem csak egyszerüen meghalt. Abban is hiszek, legalább is gondolom hogy közölni szeretnének valamit. Néha túl sok az egybeesés hogy mind ez véletlen legyen. Biztos van üzenet értéke a dolognak, csak nem értjük mit akarnak.
2011. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha te meghalnál akkor te vennéd a bátorságot, hogy ilyesmiket csinálj a szeretteiddel? Na ne nevettess! A szívbajt hoznád rájuk és ezt te is nagyon jól tudod. És azt is, hogy még nem nagyon hallott senki olyasmikről, hogy valaki szellemekkel suttogna... Nevetséges.
2011. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A nagyszüleid abban a házban éltek? Hogyan haltak meg? És egyetértek a ház megszenteltetésével, hogy ha ők azok békében távozhassanak. :)
2011. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nyugi én meg valamelyik este amikor a redőny nem volt le engedve gyerek röhögést halottam az ablak alatt ki pillantottam senki nem volt ott vagy lehet hogy a cigány szórakozott aki épp lopott tőlem és azért röhögött mert nem vettem észre??
2011. aug. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A facebookos dolog hülyeség, nekem nagyon sokszor szarakszik sajnos és azt jelzi, hogy elérhető, aztán írok neki, hogy mit csinál még itt, vagy frissítek, és látom, hogy csak a facebook humorizál velem...
2011. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!