Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit lehetne tenni? Mi lehet ez?

Mit lehetne tenni? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy egy évvel fiatalabb nagyon jó barátnőm és most mesélte, hogy mik történnek..Azt mondta, hogy kb egy hónapja idéztek egy házban szellemet( abba a házba kigyulladtak a vezetékek és meg is haltak a lakók ) és nem történt akkor semmi.És mostanában náluk a házban kopogást, karmolászást hallanak.Volt, hogy kinyitódtak ajtók.Illetve amin én is megdöbbentem, hogy kigyulladtak náluk a vezetékek nemrég. A tűzoltók oltották el. Nagyon kiakadtam a barátnőmre és le is csesztem de szeretnék neki segíteni.Mit tehetne ebben az esetben?15/L a barátnőm 14/L
2011. aug. 17. 11:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

"karmolaszast"? Ez lehetett mar a falban levo vill.vezetek is, ami mar felmelegedett, s tudd ilyen hangot produkalni, mielott kigyulladna, de ez mar inkabb kirobban akkor, s nem kigyullad!

Tehat a legelso teendo, hogy egy szakembert kihivni, aki megvizsgalja a villanyvezetek rendszeret, mivel elkepzelheto, hogy nem szakszeruen lett beszerelve!

Egyebkent a szellemek nem szoktak kaparaszni, hiszen "testuk" nincsen, igy a kopogtatashoz szukseges kez is hianyzik!

2011. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De én gondoltam, hogy kopogószellem lehet mivel egyéb kommunikációt nem csinált.Szóval intelligens entitás nem hiszem, hogy lesz.És a kaparászás éjjel történt.A kirobbanás pedig több mint egy hete.Köszi a választ.:)
2011. aug. 17. 11:43
 3/24 anonim ***** válasza:

A villanyvezetekeket megvizsgaltak rendesen, nehogy egy ujabb robbanas legyen?

Hallgatozzatok a fal mellett, ott ahol a vill.vez. van, de tapintsatok is meg a falat, nincs atmelegedve?

2011. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Rendben megmondom a barátnőmnek, hogy tapogassa ki.:)

Azt mondták barátnőm szüleinek a szerelők, hogy nem tudják mitől történt, de nem valószínű, hogy lesz újabb berobbanás.

2011. aug. 17. 11:57
 5/24 KMartin4 ***** válasza:
Bocsi, de nem 15/F??? XD
2011. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz értelmesen válaszolni akkor inkább ne is válaszolj.-.-"
2011. aug. 17. 12:00
 7/24 A kérdező kommentje:
ésss nem fiu vagyok hanem lány.:D a Barátnő nem feltétlenül azt jelenti, hogy a csajom ;D
2011. aug. 17. 12:01
 8/24 KMartin4 ***** válasza:

Értelmesen válaszoltam, mivel értelmes vagyok aközben is, miközben írok. Egyébként nem bunkóskodni akarok.


A: csak vicces is volt

B: egyébként, ha valaki más írja ezt, az lehet, hogy le leszbikus-ozik is.


Egyébként meg: nem tom, mi lehetett a gyulladás oka.

2011. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 KMartin4 ***** válasza:
és bocsi :)
2011. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jó én bocsi mert kicsit ideges vagyok.Féltem a barátnőmet.:|
2011. aug. 17. 12:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!