Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit lehetne tenni? Mi lehet ez?

Mit lehetne tenni? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy egy évvel fiatalabb nagyon jó barátnőm és most mesélte, hogy mik történnek..Azt mondta, hogy kb egy hónapja idéztek egy házban szellemet( abba a házba kigyulladtak a vezetékek és meg is haltak a lakók ) és nem történt akkor semmi.És mostanában náluk a házban kopogást, karmolászást hallanak.Volt, hogy kinyitódtak ajtók.Illetve amin én is megdöbbentem, hogy kigyulladtak náluk a vezetékek nemrég. A tűzoltók oltották el. Nagyon kiakadtam a barátnőmre és le is csesztem de szeretnék neki segíteni.Mit tehetne ebben az esetben?15/L a barátnőm 14/L
2011. aug. 17. 11:10
1 2 3
 21/24 KMartin4 ***** válasza:

Na itt a baj!


Nem zárták le, se semmi... Javaslom, minél előbb zárják le azt, amit kinyitottak.

2011. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Loller ***** válasza:

Elösször is akarnám mondani a barátnődnek, hogy gratulálok neki hogy ennyire s*gg hülye. A mai fiatalság túl sok misztikus filmet néz és rohadt sok alkonyatot. Ez ösztönzi az embereket szellem idézésre.

MINEK CSINÁL OLYAT AMIRŐL ROHADTUL NEM TUD SEMMIT?


főleg nem úgy hogy nem kérdez meg senkit.


Vedd fel velem a kapcsolatot velem e-mailen.


UI: Ha a b.nőd idézte, és nálatok gyulladtak ki a vezetékek az kicsit furcsa, mivel mit keresne nálad egy szellem?! Főleg ha semmi közötök egymáshoz... :/


Amit tehettek az, hogy elkülditek. - részletesebben majd leírom e-mailbe. Talán megtudjuk Vitatni.

2011. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Dávidmester13 ***** válasza:

Figyu van egy nagyon jó tanácsom ami segíthet és megtudod hogy mi történik és hogy mi lesz a vége a legrosszabb esetben!

Nézd meg a Paranorma Activity c. filmet abban is ugyan ez van töltsd le innen kb. max 1 óra alatt leszedi:

*****

ez tényleg soakat fog segíteni ha végignézed !



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Pedomaci :D válasza:

Én már több éve tanulmányozgatom a szellemeket és eddigi tapasztalataim:

1.SOHA semmi körülmények között nem idézünk szellemet

2.Ha mégis megnyitunk egy átjárót a másvilágra akkor azt rögtön be kell zárni.

3.A barátnődnek nem kell szellem irtó egyszerűen nem kell vele foglalkozni így legyengül és elmegy máshova kísérteni .

4.Ha mégse tudtok megszabadulni tőle hozz létre kapcsolatot a szellemmel de ennek meg van az esélye hogy továbbra is ott marad.

5.Csak LEGVÉGSŐ esetben hívd a szellem irtókat.

6.A szellemek nem "kaparásznak" hisz nincs mivel lehet hogy egy démon.

2011. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!