Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemidézés. Ki milyen...

Szellemidézés. Ki milyen szellemet és hogy idézett már meg?

Figyelt kérdés

Mi például volt már, hogy harmadikban a vécében körbenállva mondogattuk, hogy gyere meg ilyeneket.. erre elkezdett valami kopogni mindenhonnan.

Volt már, hogy szintén a vécében Ady Endre szellemét idéztük meg, erre a következő órán minden ok nélkül kinyílt a szekrényajtó.


Meg még egy alkalom. Egyszer egy rokonom, olyan négy éves kislány meghalt és atemetése előtti este olyan fura hangokat hallottam, pedig nem is tudtam, hogy akkor lesz atemetése és már vagyegy héttel azelőtt meghalt. Na, lépteket, surlódásoka, susogásokat hallottam.



Egyik bulin meg akaruk idézni Michael jackson szellemét, de én nagyon beparáztunk, és inkább nem csináltuk...


Érdekelne, ki milyen módszereket használt...

Ja, és lécci ney gyertek a hülyeségekkel h biztos beszívtam meg h szellemek nem láteznek (Szerintem sem léteznek de akkoris xD )


2010. nov. 30. 14:15
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
És főleg az érdekelne, mi történt a szellemidézés után...
2010. nov. 30. 14:16
 2/32 anonim ***** válasza:
53%

Hát, nehéz megidézni azt, ami nincs.

De ha neked ezek a dolgok szellemekre utalnak, akkor nem lesz nehéz dolgod...

2010. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Hát, igen, kicsit nehéz megidézni azt ami ugyebár nincs is xD De sokat unatkozok :D


És, hogy érted h nem lesz nehéz dolgom? :D

2010. nov. 30. 14:26
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ha szerinted az szellem, hogy kinyílt a szekrényajtó, meg fura hangok vannak, akkor bármit csinálhatsz megidézés címszó alatt, utána abba magyarázol bele szellemet amibe akarsz :P
2010. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%

Felkeltem éjfélkor aztán kicsit bekábulva félálomban odamentem a fürdőszobában található tükör elé azt mondogattam h bloody mary, aztán látom h a tükörben fogja a vállamat egy undorító nő, na mondom anyukádat ijesztegesd megfordultam izomból pofán gyűrtem elkezdett ömleni a vére még belevágtam kettőt hármat aztán csak úgy eltünt!

aztán tegnap kipróbáltam újra, először előjött, meglátott éss utána azonnal eltűnt mert betojt

2010. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Áh értem :D Jajj nyikorog a székem! Biztos egy démon xD xD Vagy a széknyikorgató kvarvak xD


Utolsó: Nemhiszem, Bloody Mary kivájja a szemedet :D

2010. nov. 30. 14:32
 7/32 anonim ***** válasza:
nem tudta az, full csesznye a kezébe volt valami kis kés de amikor pofángyűrtem elejtette
2010. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Áh értem :D

De nem háromszor kell kimondani amúgy? :D

2010. nov. 30. 14:37
 9/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom én többször mondtam hogy biztosra menjek a veréssel
2010. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
:D És mekkora volt a csajszi? :D
2010. nov. 30. 14:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!