Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A barátnőm csinálja ezeket,...

A barátnőm csinálja ezeket, mert féltékeny?

Figyelt kérdés
3 éve meghalt az egyik legjobb barátnőm, akinek rajtam kívül egy barátja/barátnője sem volt. Ha lebeszélem, hogy feljön hozzám bármelyik másik barátnőm, akkor aznap mindig furcsa dolgok történnek, mintha tiltakozna ellene. Ezeket az egész család érzékeli egy pár hónapja. Eddig csak én vettem észre őket, és bármikor elmondtam anyunak, mindig kinevetett, hogy miket beszélek. Eddig nyíltak a szekrényajtók, kopogások az ajtómon, de mikor megkérdeztem, hogy ki az, kinyílt az ajtó (kilinccsel) és nem állt ott senki, a kis szintetizátorom magától játszott, a vekkerem elkezdett csörögni, úgy, hogy le volt nyomva, a halála után pár nappal még a szobámban is megjelent, és nyújtotta felém a kezét, hogy menjek vele... nagyon nagyon ijesztő, borzasztóan félek behunyni a szememet is. Az állatok is időnként megőrülnek, ugrálnak, szaladgálnak, a hörcsög "veszekszik" (olyan hangot ad ki, mint amikor megijesztik) mindezt az éjszaka közepén. Öcsém azt mondta, hogy nem mer a szobájában aludni, mert egy ijesztő lány mindig énekel neki (5 éves) Tegnap is nálam aludt barátnőm, aznap elkezdett énekelni a zenélős rénszarvasom, senki nem volt a szobámban, még én sem, de áthallatszott anyumék szobájába, és senki nem nyomta meg, öcsém játék fénykardjai is elkezdtek világítani és hangot adni pár napja, amikor öcsémet anyum altatta a szobájában. Miért csinálja ezt? Miért akarja, hogy halálra rémüljek? 17/L
2011. szept. 4. 15:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
78%
Fogalmam sincs, mi/ki okozza ezeket. De ha esetleg a barátnőd, add valahogy a tudtára, hogy te nagyon szeretted őt, de nem uralkodhat feletted. Mondd el neki, hogy mennyire hiányzik, hogy nem fogod sose elfelejteni. Attól, hogy ő nincs, te még élsz és barátokra van szükséged.
2011. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
26%
ne haragudj.. de én nem igazán tudok hinni az ilyeneknek.. nem tudom miért.. egyszerűen nem jön hogy elhiggyem.. ezek csak filmjátékok....
2011. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
utolsó: feltétlenül szükségét érezted, hogy ezt közöld? Ezzel nem vagyok előrébb.
2011. szept. 4. 15:33
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

osztom az elsö véleményét.

szkeptikus vagyok kicsit, de csak addig, míg éles szituba nem keveredek. irj egy szép levelet barátnödnek(otthon, feltételzve,hogy ott áll és olvassa), hogy megtudja, öt senki sem pótolhatja, csak szukséged van barátokra. és ne mondd el ezeket másnak ha nem akarod, hogy flúgosnak nézzenek.leginkább itt a családodra gondolok.

2011. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azért mert féltékeny. Tudatnod kell vele hogy őt nem lehet pótolni és hogy barátkoznod kell.
2011. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
A szellemek akkor mennek tovább a fénybe, ha nem maradt befejezetlen dolguk. De olyan is van, hogy nem élnek a lehetőséggel, és örökre itt ragadnak. Viszont ha maradt befejezetlen dolguk, akkor addig maradnak itt, míg a lelkük el nem pusztul. Ez évekig is tarthat, míg elpusztul a lelkük. De vannak olyanok, akik megússzák azt, hogy elpusztuljon a lelkük.
2011. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérd médium segítségét, vagy akinek ez a szakterülete. Lehet, hogy nem tud elszakadni tőled a barátnőd, vagy egyszerűen nem ment a fény felé.

Viszont az is lehet, hogy üzenni akar neked valamit, azaz segíteni, hogy a másik barátnőd akiket felhozol, azok ellened vannak, vagy a hátad mögött beszélnek stb. Ilyen esetek is voltak már.

2011. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Dollars ***** válasza:
73%

Este menjetek be a szobádba anyukáddal.Gyújts fehér gyertyát,akár többet+füstölőt! Fogjátok meg egymás kezét,és lélegezzetek egy kicsit nyugodtan.Majd képzeljetek el egy ajtót,amiből árad a napfény,mint mikor belenézel a napba.Mondjátok egyszerre: ----lány neve,kérlek nyugodjon meg a lelked,és menj békében.Ne félj,menj át a fényesség kapuján! mondogassátok neki! Ha úgy érzékelitek,hogy még mindig köztetek van,akkor hívjatok Ark-Angyalokat segítségül.Michael Arkangyal hívlak Téged,Univerzum pozitív energiája hívlak Téged,és arra kérlek Titeket,hogy segítsetek a --------barátnőmnek a túlvilágra jutnia,hogy a lelke megnyugodthasson.köszönöm!

Remélem tudtam segíteni!

Ne féljetek ezt a dolgot megcsinálni! Már másnak is segített!

2011. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a normális válaszokat!
2011. szept. 4. 19:34
 10/13 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszolóval értek egyet.
2011. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!