Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny típus vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny típus vagyok, és a barátnőm már kezdi megelégelni. Hogyan tudnám leküzdeni?

Figyelt kérdés

Pedig próbálom leplezni de valahogy mindig látja rajtam hogy majd szétrobban a fejem ha pl. találkozik egy sráccal.

Próbálom ilyenkor elterelni a gondolataimat de állandóan pörög az agyam.


2011. júl. 30. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb horog a csajnak! :P
2011. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor bízz benne. Nem véletlenül idegesíti. Olyan, mintha meggyanúsítanád, hogy meg fog csalni. Nem véletlenül van veled, a te párod, a te barátnőd. Ha más kellene neki, akkor lelépne és egy másik srác karjaiba bújna.

Akkor meg, ha TUDOD, hogy egy másik sráccal fog találkozni, akkor végképp nincs értelme féltékenynek lenni. Pont azért lehet tudomásod a találkáiról, mert nincs miért aggódnod. Ha okod lenne rá, nem tudnál róla, különben az olyan lenne, mintha a betörő előre bejelentené, hogy be fog törni.

2011. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom is nagyon féltékeny, pedig tudja hogy megbízhat bennem. Néha tényleg nagyon idegesítő tud lenni. Én viszont nem vagyok egy féltény típus, mert úgy gondolom hogy vigyék ha tudják. Ha valaki el tudja venni tőlem akkor már úgy sincs értelme az egésznek, de én tudom hogy csak engem szeret. Fogd fel úgy te is, hogy vigyék ha tudják, de ha szeret csinálhat akárki akármit úgy is téged fog szeretni. Ha viszont ebbe kcsit is meginogna akkor neked is jobb ha kiderül, mert akkor az már nem igazi szerelem és annak már nem sok értelme van. Fúúú kicsit bonyolult lett, de remélem érted a lényeget :)
2011. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen értem, köszönöm szépen. Nem attól félek hogy megcsal, hanem hogy mást akar majd. Mert ezek a srácok akikkel néha összefut régi edzőtársai, és neki csak onnan voltak barátai is. 3 éve nem edz és tudom hogy nagyon hiányzik neki. És attól félek, hogy mivel én nem űzöm ezt a sportot valahogy "kiragadtam" ebből a közegből, és keres majd egy olyat aki viszont csinálja.
2011. júl. 30. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de sajnos én is hihetetlenül féltékeny típus vagyok, természetesen alaptalanul...:(( Tudom, hogy a barátom soha nem csalna meg, de látom hogy egyes lányok hogy viselkednek és rámásznak másokra...:/ és ugye én olyankor nem vagyok ott vele, de nagyon idegesítenek. ilyenkor akarva-akaratlanul is elkezdem magam hasonlítgatni hozzájuk, pedig pont ellentétek vagyunk... szerencsére a barátom mindig megnyugtat, hogy alaptalan a dolog, és el is hiszem neki, de nem tehetek róla, amióta az eszemet tudom önbizalomhiányos voltam :/ 16/L
2011. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!