Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok. Pedig lehet nem kéne barátnőm most ment 300Km-re tőlem tanulni és én nagyon féltékeny vagyok. Pedig mondja hogy nincs okom. De mégis új fiúk mindenhol. Van okom félni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lánytól függ.


Ha meg akar csalni, akkor semmit nem tudsz csinálni.

A féltékenység csak ront a helyzeten.

35/F

2011. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is nemrég ment másik suliba elég messze tőlem,de szerintem ha megbízol a párodban és nem ad semmi okot arra,hogy féltékeny legyél rá,akkor tök felesleges ilyeneken agyalni,főleg nyaggatni ezzel,mert megunja és akkor tényleg keres magának valaki mást. Inkább gondolj arra,hogy nem véletlenül te vagy a barátja,nem pasizni ment oda,hanem tanulni.Koncentrálj arra,hogy boldoggá tedd őt,mikor együtt vagytok.
2011. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha parázol akkor elhal a kapcsolat és lesz okas megcsalnia. Egyetemen meg főleg akad helyzet, de elkerülheti az embert ha akarja. Csináld úgy hogy egy harmadik ember ne férkőzzön közétek!;)
2011. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a félelmem nekem is. 200 km távolság, új város, suli, társaság... hát nekünk most kissé gyenge lábakon áll a kapcsolatunk, de remélem túl jutunk ezen a kezdeti nehéz időszakon.


18/L

2011. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!