Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttunk? (Kérdés...

GusztixD kérdése:

Szellemet láttunk? (Kérdés túl rövid, a magyarázat hosszú. )

Figyelt kérdés

Tegnap 7órakkor bicóztunk haverokall és megáltunk egyien elhagyatott háznál és 2hülye haverom bement... felmentek az emeletre és kijöttek a teraszra ott videóztuk öket és az ajtóba hirtelen egyien szürke ruhás sminkes arú nőmegjelent! a sminkje olyanvolt mintha sírt volna... és montuk a haverjaimnak hogy fussanak ezek meg monták mitöl??

ere egyikhátra fordult és meglátta és átfuttott szabályosan át futott a nőn!!!!! ijet még életembe nem láttam eddig még soha valaki mongya meg hogy mivolt az vagy valami logikus magyarázatotrá ! köszönöm


2011. szept. 18. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 A kérdező kommentje:
még anyit hozzá füzök hogy másik haverom leakarta fényképezni és nemlátszott a fényképen!!
2011. szept. 18. 17:37
 2/80 A kérdező kommentje:
6an voltunk
2011. szept. 18. 17:38
 3/80 anonim ***** válasza:
31%
Fake!!!!
2011. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
61%
add el a biciklit és tanulj meg helyesen írni! Így érettségin gondok lesznek...
2011. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 A kérdező kommentje:
hallod oké menyel oda és menyél be oké? hülye gyerek na ygere fóton budapest mellet 10-20 km vel kisalagon egy ien sárga falú barna tetős villába te segg na gyere el menyél be kiváncsivagyok mitcsinálsz
2011. szept. 18. 17:48
 6/80 Evele123 ***** válasza:
93%
Szerintem szellemet láttatok és azért nem jelent meg a filmen, mert nem azon a hullámhosszon rezgett. Ha valaki úgy hal meg, hogy maradt valami fontos elintéznivalója, akkor nem megy át a fénykapun, ami - ha jól tudom 42 napig van nyitva számára- és szó szerint itt ragad. Energiára van szüksége, hogy lássátok. Szóljatok egy ezoterikus mesternek, aki ingyen átvezeti őt a fénybe. Pl. reiki mester
2011. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
79%
Helyesírás, ember!!! HELYESÍRÁS!!! Ha egy szövegben ilyen orbitális hibákat látok, az jobban sokkol, mint a te történeted!!!
2011. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 A kérdező kommentje:
utolsó elötti szerintem holnap keresek valami iesmit mert sokat bicózunk ara és hát kitudja megszálja az egyik haverom ... a többitől is bocs de kicsit felidegesített hogy ha valaki nemhisz benne vagy nemhiszi el egyböl kritizálják hogy kamu juj kamu ..
2011. szept. 18. 17:52
 9/80 anonim ***** válasza:
82%
A nyelvtantanár szelleme.
2011. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
100%
A videót nem tudod feltölteni youtube-ra? De ha minden igaz szerintem szellem!Töltsd fel a videót és adj linket!
2011. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!