Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt az? (bővebben lent)

GusztixD kérdése:

Mi volt az? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka már majdnem aludtam olyan 11óra lehetett és arra keltem fel valami kinyitotta a konyhába a csapot amikor mindenki aludtmár csak én nem. Mi lehetett ez?
2011. okt. 21. 11:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%
Hát akkor itt nincs mese! Nálatok tényleg a medvedisznó ember járt! :D
2011. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Antimod ***** válasza:
Kérdés, hogy a nyitó el volt-e tekerve? Azt hiszem, ez perdöntő lenne. Megnézted?
2011. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
igen kivolt nyitva és alig birtam vissza zárni
2011. okt. 21. 13:40
 14/25 anonim ***** válasza:
Azzal kellene beszélni, aki utoljára elzárta. Nem forró vizet folyatott utoljára? Vagy nem volt túl könnyű elzárni?
2011. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
anyukámat megkérdeztem de azon a napon nem használta senki a mosogató csapot
2011. okt. 21. 13:55
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért érdekes.


- Este folyik a csap - csak te veszed észre, mivelhogy egyedül vagy ébren. Pont te, aki vörös kis gömböket lát felszállni a hegy mögül, aki egy elhagyatott háznál szellemet lát, és furcsákat álmodik zuhanásról, stb.

- Senki sem nyúlt hozzá, senki sem engedett belőle egy csepp vizet sem, így érthetetlen miért kezd el folyni.

- Ez aggodalmas esemény lehet, mert az egyszeri alkalom miatt már szerelő után rohangál a család.

- A szerelő már másnap délelőtt megnézi, és nem talál hibát.

- Nem mellesleg ez egy teljesen új hiper-szuper csap.


Nekem sántít a történet.

2011. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
hát igen mert nagyanámék nál lent ebédeltünk és azon kívül senki nem vacsizott tegnap ebbe mi a sántítás ?...
2011. okt. 21. 15:37
 18/25 anonim válasza:

Na most, ezt nem piszkálódásként szeretném mondani, de:

- nem hagytál nekünk túl sok választási lehetőséget, minden indok, amit mondtunk neked, azt te mindet megcáfoltad.

- most vagy csak arra gondolsz, hogy ez egy szellem volt és erre akarsz másokat is rábeszélni, csak nem tudom mi a nyavalyáért

- vagy szimplán csak hülye vagy...

És ezer bocs ha megsértettelek, nem szándékos volt, csak a véleményemet mondtam el...

2011. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szia! Két lehetőség van: Vagy tényleg a csappal van gond, vagy szellem járt vagy van nálatok. És ez nem vicc, komolyan mondom. Figyelj oda, hogy történnek-e más furcsa dolgok és milyen zajokat hallasz. Tudnak ilyeneket véghezvinni.
2011. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én értem és tudom miről beszélsz. Addig amíg valaki nem tapasztal ilyet, hihetetlen a számára
2011. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!