Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett (bővebben lent)?

Mi lehetett (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Tegnap este fél 9 körül kint voltam a garázsban macskáknál. Az anya macska hirtelen kiszaladt az udvarra,megállt és egy pontra meredt.Felvettem és morogni kezdett,de még mindig ugyan oda nézett,majd miután letettem csóválni kezdte a farkát. Vajon szellemet láthatott? Azt olvastam,hogy ha az állatok érzékelik a szellemet, így viselkednek. Köszi a válaszokat.
2011. jún. 19. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
lehetséges, ugyanez volt velem nemrég, csak a kutyámmal. éjjel kinn ültem a teraszon, fogyóhold volt. a kutyám egyszercsak a levegőbe meredve ugatni kezdett. nem fostam be, inkább érdekesnek találtam.. hátkitudja..:)
2011. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
én se ijedtem meg :),de ilyen még nem volt
2011. jún. 19. 15:51
 3/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is anya macska van és mellém nézett 1 helybe meredten..Na én bekultam..az biztos :D
2011. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Éreztél valami hideget vagy furcsaságot a közeledben,mikor a macska melléd bámult?
2011. jún. 19. 16:50
 5/18 A kérdező kommentje:
Mert én úgy éreztem,mintha valaki figyelne.
2011. jún. 19. 16:51
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha hideget éreztél magad mellett, az azt jelenti hogy az entitás ott volt melletted.
2011. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
közben fújt a szél,így persze,hogy hideget éreztem:)
2011. jún. 19. 20:54
 8/18 A kérdező kommentje:
de kiváncsi vagyok szellem volt-e :D
2011. jún. 19. 20:54
 9/18 anonim ***** válasza:
az is én voltam basszus bocsi
2011. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
A macskáknak (és minden állatnak) nagyon jó a szemük,és a fülük. Lehet, hogy csak valami kis rágcsálót,kóbor cicát, vagy bármiféle állatot láthatott. Lehet hogy fenyegetőnek találta az állatot, és a többi macskát védelmezve szaladt csak ki, jelölve hogy az az ő területe. :)
2011. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!