Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az öcsém szellemeket lát?...

Az öcsém szellemeket lát? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sokszor előfordul, hogy ha kimegyek a szobából ahol az öcsém játszik (5 éves) Mondjuk van egy összegyűrt pulóver...Amint visszamegyek a szobába az öcsém ugyanúgy ott játszik, csak épp az a pulóver kivasalva és osszehajtva van ugyanott és amikor megkérdezem tőle, hogy ki hajtotta össze azt feleli, hogy az a csúnyaarcú barnakabátos bácsi...(És eközben a szoba sarkában lévő kanapéra mutatott ahol nem ült senki...)Anyámnak fel se tűnnek ezek a dolgok pedig sokszor szóbahozom...Mit csináljak?Ilyesmi már nem egyszer fordult elő!!!
2011. szept. 30. 14:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Vannak ilyesmik. Múltkor egyhéten át a számítógép előtt tanultam, néha neteztem, sokszor olvastam itt a gyakorin és felnevettem, az ajtó a gép mellett van. Azt vettem észre, hogy áll valaki az ajótban, és nagyon kíváncsi, hogy mit csinálok, kukucskált. Nem láttam őt, csak érzem, ez majdnem mindennap előfordult, különösen akkor jött amikor nagyon jól el voltam, nevettem stb. Annyira eleven volt az érzés, tudtam mit gondol, nem annyira féltem, mert éreztem csak pusztán kíváncsi. A tobozmirigy miatt van, nem kapott anyukátok korábban hormon inekciót, vagy hormon kezelést korábban, terhessége alatt, előtt? Az enyém igen, és olvastam hogy a tobozmirigy miatt lehet.
2011. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem kapott...De az öcsém hogy vasalta ki és hajtotta össze azt a polóvert 1 perc alatt???Mostmár komolyan kezdek félni!
2011. szept. 30. 15:05
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Velen nem történt még ilyen fizikai dolog, mint a hajtogatás, vasalás. Ha félsz tőle, gyújt egy gyertyát és kérd az égieket, hogy segítsék át ezt szellemet a túlvilágra, hogy megtudjon nyugodni a lelke. Neki sem jó ha itt van, élnie kellene odaát az életét, félt elmenni. Én amikor zavar valamelyik, rossz érzéseket kelt, akkor "elvitettem" őket. Ja mindenképp gyújt fehér gyertyát és úgy védelem alatt fogsz állni. Utána kérdezd meg az öcsédet kik jöttek érte, erre én is kíváncsi vagyok.
2011. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
Ha a szellemek tárgyakat mozgatnak, akkor a hatás ellenhatás miatt a tárgyak is képesek hatni rajtuk. Ergo meg lehet őket verni. Mostantól annak élek, hogy össze vissza szidok halottakat amíg a szelleme meg nem jelenik. Kapnak egy paraszlengőt, majd amíg a földön fetrengenek arconfingom mind. Ezt felveszem és felnyomom netre az ezósoknak, hogy ennyit érnek a nyominger szellemek.
2011. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

előző:


hatás ellenhatás ugye


Elmondom mihez HASONLÍTHATÓ az az asztrális erő, ami mozgatja a tárgyakat: egy erős VÍZSUGÁRHOZ (vízágyú). Csak éppen ez energiából áll. Na most ugye a vízsugár fáj neked ha rád irányul, viszont hiába parasztlengőzöd, nem történik semmi :DDDD

2011. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek szoktak történni, de ezesetben nincs semmi gond. Segítő szellem, vannak ilyenek. Lehet üzenni szeretne, csak nem tud.
2011. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Félni?? Bakker, vasal, hajtogat! Nem jó lenne, ha még takarítana is??? :D Ha olyan nagyon rosszindulatú lenne, akkor törne-zúzna, ijesztgetne.
2011. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem csak ilyenekt csinált...és nem egyet lát az öcsém...A boltban kér 2 túrórudit és megkérdeztem tőle, hogy nem mohó egy kicsit erre válaszolt hogy annak a néninek veszi és mutat a semmibe...Most vagy meghülyült az öcsém vagy...
2011. szept. 30. 21:43
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
...vagy igazi médium. Lehet belőle. Ha nem őrült meg, akkor valahogyan meg kéne őriznie a képességét, és fejlesztenie is kéne. Kivételes ember is válhat belőle.
2011. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Akár ő lehet az első fizikai bizonyíték arra, hogy van valami más is odaát.
2011. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!