Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az angyalok létezésére van...

Az angyalok létezésére van személyes bizonyítékotok?

Figyelt kérdés
Azaz van itt valaki, aki 100%ban, kétség kívül hisz a létezésükben?
2011. ápr. 24. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
angyalok nem léteznek, ez nem a középkor....
2011. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
63%
Igen, én egyszer kiskoromban láttam kb 5 db ot (nem kamu) féltem tőlük, de mégis megnyugtató volt a jelenlétük. Amúgy csak a szárnyukat és a szoknyájukat láttam és elég aprók voltak. Ezt megbeszéltem egy közeli ismerőssel aki mesélte hogy szintén látott már angyalt, és nagymamám is mesélte, hogy egyszer egy misén látott és hogy mennyire szép volt. És ez a történet tényleg nem kamu.
2011. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban esküszöm, hogy láttam, amint a karácsonyi angyal kirepült a szoba ablakon keresztül. Egyébként meg vannak angyalok, pl: az őrangyalod, aki mindig melletted van. Nézzetek körül, a www.angyalszarny.hu oldalon.
2011. ápr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én az őrangyalokban hiszek inkább, hogy mindenkinek van saját őrangyala és ahhoz képest vigyáz rá, hogy ki milyen ember.
2011. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én hiszek bennük:) A kinézetüket nem teljesen tudom szerencsére/sajna. De találtam egy leírást miszerint fémes bőrüek és a szemük olyan mintha valami drága kő lenne(kicsit UFo szerünek kell elképzelni:)De nem tudom, hogy ebből mi az igaz, az biztos, hogy férfiak
2011. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, itt élnek közöttünk :D
2011. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de amikor igazán, szívből segítséget kérek tőle, nagyon ritkán, mindig megoldódik a probléma. Hogy az őrangyalom segített-e, vagy véletlen, nem tudom.
2011. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyik rokonom hisz bennük. Meg a nagyim is hitt. Előbbi ezonéni, utóbbi halott.
2011. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
dark angel
2011. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16:59 nekem is pont így szokott lenni
2011. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!