Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez most mi volt? (kérdés rövid)

Ez most mi volt? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés
Éppen éjszaka az erdőben sétáltunk a haverjaimmal... kb 7en voltunk. Én középen mentem egyedül mivel a többiek előttem messze voltak akik pedig a hátam mögött mentek azok túlságosan is lemaradtak. Egyszer csak egy férfi kezet éreztem a vállamon. Jó vastag volt éreztem az ujjait rendesen. Gondoltam valamelyik haverom. De nem! Hátranéztem.. ugyanott mentek mint eddig beszélgettek. oldalra néztem csak levelek. És nem faág vagy hasonló mert teljesen ránehezedett a vállamra. Nem félek de azért érdekel hogy mi lehetett.. szerintetek?
2011. okt. 27. 16:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és utána pedig az egész karom elzsibbadt. 14/L
2011. okt. 27. 16:16
 2/14 anonim ***** válasza:
Pedomaci.. :o3
2011. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
A képzeleted megtréfált. Amúgy meg 14 évesen mi a francokat kerestetek éjjszaka az erdőben? Egy jó kislány ilyenkor már rég alszik a SAJÁT ágyikójában :D
2011. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kirándultunk... meg végül is nem is éjszaka kb. fél 9kor indultunk és felnőttek is voltak igaz lehet hogy a képzeletem volt de utána a karom elzsibbadt .. lehet véletlen csak a véleményetekre vagyok kíváncsi
2011. okt. 27. 16:42
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a képzeleted játszott veled. Erősen bebeszélted magadnak, hogy valaki rádnehezedett.

Nekem olyan van, hogyha egy cigány hozzám ér a buszon, elkezdek viszketni, és alig várom, hogy otthon legyek és menjek fürödni utána. Beteges tudom. :)

2011. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
valóságos volt.. de azóta nem történt semmi tehát meglehet hogy a képzeletem volt igaz foglalkoztat a dolog már csak azért is mert érdekelnek a természetfeletti dolgok ( itt nem a vámpírokra meg azokra az emberbőrbe bújt akárkikre gondolok)
2011. okt. 27. 17:05
 7/14 tetris ***** válasza:
Képzeld, ha még jól bele is huhogott volna a füledbe, akkor hogy elzsibbadtál volna!
2011. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
esténként már elég hideg van, vagyis valószínűleg volt rajtad kabát. akkor hogyan érezhetted az ujjait?:P
2011. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez még nyáron volt úgy XD
2011. okt. 27. 17:30
 10/14 anonim ***** válasza:
A sötétedés elszabadítja a félelmeket. Ez történt. Megijedtél a semmitől.
2011. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!