Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudnátok nekem linkelni olyan...

Tudnátok nekem linkelni olyan honlapot ahol igazi lefotózott szellemekről vannak fotók?

Figyelt kérdés
Amin látszik egy alak jól kivehetően. PLEASE
2011. okt. 29. 19:04
1 2
 11/13 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet!

Bocsánat, de nem fogok válaszolni! Inkább az utolsót szeretném megkérdezni: részleteznéd?

GH

2011. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát érdekes képek, meg minden bár én valószínűbbnek tartom, hogy ezek démonok mivel vallásos vagyok.
2011. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Én először is lementem vidékre egy kis faluba aztán este mikor aludtam felébredtem arra, hogy valaki jön felém.

Lépteket hallottam, de nem láttam semmit, mert korom sötét volt csak a mélyhűtőnek a jelzőfénye világított egy kicsit (és összesen hárman voltunk egy kb. 150nm-es házba).

Na szóval felkeltem kérdeztem ki az, de nem válaszolt senki aztán láttam, hogy a mélyhűtő kis jelzőfénye előtt elhalad 2 láb, biztos hogy elment ott valaki és hallom, hogy felém jön amikor megállt az ágyam előtt odanyúltam, hogy megérintsem, hogy megtudjam ki az, de nem éreztem semmit, na akkor már kicsit berezeltem és gyorsan odamentem a villanykapcsolóhoz, felkapcsoltam a lámpát és nem volt ott senki.

Nagyon durva volt.Konkrétan csak azt a két lábat láttam ami elment a fény előtt, de ez épp elég is volt.

És ez igaz nem most találtam ki.

Egyébként már korábban is hallottam abban a faluban ilyesmikről akkor még nem nagyon hittem el, hogy vannak szellemek.

2011. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!