Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet vagy csak beképzelem?

Lehet vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Papám kb 3 hónapja halt meg, és mostanában furcsa dolgok történnek itthon, mamám a mellettem lévő szobában lakik és néha amikor nincs itthon senki szoktam hallani ahogy az ajtó csukódik a másik szobában, amikor legelőször hallottam kicsit megijedtem de ma már annyira általános dolog hogy naponta 4x 5x hallom és már nem ijedek meg, elkönyveltem magamban h az Papa.. Nagymamám nem hisz a szellemekben de mégis azt gondolja h Papám még itt van velünk. Lehet más oka annak hogy ajtó csukódást hallok?
2011. nov. 10. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Meg kéne csináltatni az ajtót..-.-
2011. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hogy a Papád az!A szellemek vissza szoktak térni a szeretteikhez!El akarod űzni?Akkor fehér gyertyát égess a ház különböző pontjain,égess füstölőket stb..nézz utána googleben..:)..remélem segítettem..:)..Első és hasonló társai, lehet lepontozni..-.-"..;D..
2011. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Virág6 ***** válasza:
66%
Én inkább felpontozlak,mert én is hallottam ilyen történetekről,mikor a barátnőm mesélt.
2011. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
67%
Én is felpontozlak,ponyclub fórumon,a régebbin,de lehet h most is rajta van,írtak hasonlókat :S
2011. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem akarom elüldözni csak érdekelt hogy miért van és mi a véleményetek róla, amint írtam én már elkönyveltem h Papa az.. tegnap éjjel megint hallottam egyébként. És a fehér gyertya.. ég nálunk de nem azért h elüldözzük hanem mert szerettük. Szóval szerintem ez ilyen babona..
2011. nov. 11. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!