Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy kell szellemet idézni?

Betty babu kérdése:

Hogy kell szellemet idézni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 23:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva hogy miért veszélyes,most csak egy durvábbat mondok.Néz meg a Halálnak halála cimű filmet és utána tedd fel újra a kérdésed.
2011. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Rá lehet keresni..hogy hogyan kell..de ne csinált.Mert akkor baszhatod az egész életed...://

Ne is próbákozz vele..

2011. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 zsákosfrodó:D válasza:
Ne csináld mert nem is biztos h annak az embernek a szelemét fogod megidézni akit akarsz
2011. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Émá csináltam az egész szoba rezget.Csak kő egy varázs cuc meg jó duma és kész
2011. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Én idéztem már szellemet és nem lett belőle probléma. Egyszerűen ne félj tőle, mert ha félsz, rád ragad! A mosdóban tettük a haverokkal, valaki elkezdte tépni a vécépapírt, megnéztem, ki az és nem volt ott senki. Azóta szerencsére nem jelentkezett ez a bizonyos WC szellem. Elég viccesnek hangzik a történet, de az iskolában hol máshogy tegyük?

Viszont én se tanácsolom a szellemidézést, mert akkor utat nyitsz magad felé a túlvilágnak. Bármilyen nemű szellemvilággal való kapcsolattal és ott nem csak jó szellemek vannak, vannak, akik a halálodat akarják. Érdemes megnézned a Fehér Zaj című filmet, ott is pórul járt az az ember, aki a túlvilággal teremtett kapcsolatot. Te se biztos, hogy olyan szerencsével járnál, mint én.

2011. dec. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát én sosem idéztem azért,mert nem is hiszek bennük+szerintem senki sem idézett,mert senkinek sincs bátorsága megtenni,mert senki sem tudja ,hogy mitörténhet....lehet,hogy semmi de lehet,hogy egy veszélyes és ilyesztő dolog ami egész életed megkeseríti.Nekem a tesom megpróbálta egyszer az ajtónál hallgattam nem történt semmi csak egy tükör le esett (ő verte le)Én megnéztem a szöveget ahonnan olvasta és kihagyott egy szót(olvashatatlan volt)lehet ha kitudja olvasni nem csak egy tükör esett volna le hanem.......de lehet,hogy tul idétlen volt és ez csak egy véletlen......
2012. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!