Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Te hiszel valamilyen természet...

Te hiszel valamilyen természetfeletti lényben?

Figyelt kérdés

Én annyira örülnék, ha lehetne valamilyen varázserőm. *-*

14/L

(légyszi ne szidjatok.. )


2011. nov. 20. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Én semmiben nem hiszek. A semmi alatt pedig totálisan semmit értek, nemcsak természeti lényeket.
2011. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 14/L. Ami a varázserőt illeti, nos abban én hiszek is meg nem is. Tudom, most sokan felteszik magukban a kérdést- akkor ez minek ír ide? 56 éves vagyok, sokat tapasztaltam az életben. Átestem olyan megmagyarázhatatlan eseményeken, ha hiszed, ha nem, amire ma sem tudom a magyarázatot. Nagyon, de nagyon kihatott a jelenlegi életemre is. Amúgy szerintem a varázserő mindenkiben ott van, ott lapul, csak tudni kell a felszínre hozni. Van akiknek ez megadatik, van akiknek nem. Ajánlanék neked egy igen egyszerű módot, hogy ezt a varázserőt a felszínre hozd, és alkalmazni is tudd. Nem egyéb ez, mint a SZERETET- minden embertársad iránt, meglátni mindenben a szépet, a jót, / még a rossz élményekben is/ hiszen, minden rosszban van valami jó.... tudom, elcsépelt egy szöveg,de, ha hiszed ha nem, működik:) Lásd meg mindig mindenben a szépet, a jót, és a varázserő működni fog:) Puszillak, sok sikert, így látatlanban, ismeretlenül is ölellek, kívánom, a vágyaid teljesüljenek, varázserő ide- vagy oda:))) Az erő benned van!/Nevezheted akár varázserőnek is/ Ismerős ugye?
2011. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Földi életedben én nem tartom szükségesnek a spirituális képességet. Hagyad a fenébe, mert hogyha egyszer belekezdesz nincs menekvés: mindig az okkultizmushoz fogsz kilyukadni. Hidd el, hogy a gonosszal (Sátánnal, és a démonokkal) hozható összefüggőségbe a spirituális erő. A kereszténység ezért tiltja az okkultizmust.
2011. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A "földi élet" kifejezést használva én csak az utolsót tudom támogatni. Emberként az emberi dolgok kössenek le, hacsak nem akarsz egy rövidebb utat.
2011. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáfűznek, hogy 13:48-nak valószínűleg a védőangyala segített.
2011. nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Én hiszek a medvedisznóemberben,és tudok bármikor fingani, bármikor amikor csak szeretnék ez a varázslat, hosszú évek munkájával te is elsajátíthatod
2011. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Vadmeggy ***** válasza:

Én a fizikában hiszek és a tudományokban.

Pont azért égették el a sok kiváló fizikust a középkorban, mert az emberek féltek attól, amit nem értettek.


Nem azért vezették le a sok törvényt, axiómát, hogy 300 évvel Newton halála után, az emberek még mindig szellemekben meg természetfeletti lényekben higyjenek!!!

2011. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Zimu ***** válasza:

kedves előző válaszoló (ma 14:58) Az lehet hogy nem azért vezették le de abba nem gondoltál bele, hogy lehet ezeket a "természetfeletti" (nem természet felettiek hanem abszolút természet részei) fogják 100 év mulva törvényekben lefektetni??? Néhány száz évvel ezelött kigondolta volna hogy létezik egyeltalán mikrohullám ???


Az eredeti kérdésre válaszolva: Persze :D

Nem létezik olyan varázserő amire te gondolsz [Igen gondolatolvaső vagyok -.- (XD)] EÍlöbb utobb kinövöd azt a faljta média szemszögű varázserőt, és ha komolyan érdekel megtalálod az utad...

2011. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én hiszek természetfeletti lényekben. Szerintem nagyon sok van ilyen körülöttünk is, és a világmindenség más részeiben is. Vannak olyanok, akik értünk vannak, és vannak olyanok akik sajnos ellenünk.


A kérdés, hogy miért szeretnél varázserőt? Kalandvágyból? Hogy felfigyeljenek rád? Hogy segíts másokon? Hogy uralkodj másokon?

2011. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. :)

utolsó: semmiképpen nem használnám rosszra ;D

2011. nov. 22. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!