Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen lényt ismertek mítoszok...

Milyen lényt ismertek mítoszokból amire illenek a lenti tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Olyasmi lényre vagyok kíváncsi, ami ügyes (pl.: kitér a vadászok golyói,nyilai elől) és kevés fájdalmat érez és nehezen fárad el.


Tudom bugyuta a kérdésem, de engem érdekel...


2011. dec. 3. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
vámpír.vérfarkas. legkönnyebben talán ezek.de van még jó pár írd be googléba erdei szörnyek azt kidob párat ami képesrá talán.
2011. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én most konkrétan hiszek a vérfarkasokban és mostanában nagyon meglepő és számomra is hihetetlen, de érvényesülnek rajtam ezek a tulajdonságok, de nemtudom, hogy mitől, mert én semmit nem csináltam.
2011. dec. 3. 17:10
 3/15 A kérdező kommentje:
Jah.És mostanában sok mindenkit bántok meg és nem érzek semmilyen bűntudatot/sajnálatot ez miatt.Mint, hogyha nem lennének érzéseim, vagyis nem mindíg, csak egyre gyakrabban vagyok így.És gyakran vannak pillanatnyi indulataim.Pedig eddig nem voltak.Mióta érzem ezeket a tulajdonságokat, azóta van ez is.
2011. dec. 3. 17:14
 4/15 yossarian44 ***** válasza:
Ne haragudj, hogy megkérdem, kérdező, de hány éves vagy?
2011. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem haragszok, bár nagyvalószínűséggel azt akarod kideríteni, hogy kamu-e a kérdés, erre a válaszom az, hogy nem kamu kérdés...Ha ezekután érdekel akkor 15 vagyok.
2011. dec. 3. 20:47
 6/15 yossarian44 ***** válasza:

Jó, sejtettem, na akkor elmondom milyen az a lény, amiről beszélsz... úgy hívják tinédzser... :)


Nem nagyon hiszem, hogy kitértél egy golyó előtt - ne is nagyon próbáld, mert lehetetlen - vagy hogy élesben vadásztak rád mostanában. Viszont nősz, fejlődsz, ezért kevésbé vagy fáradékony, mint előtte - vagy most estél túl a kamaszkoros fáradékony szakaszon, és frissebbnek érzed magad.


A fájdalom érzete meg relatív. Valószínűleg más lenne a fájdalomtűrésedről a véleményed, ha eltörnéd valamidet, vagy műtenének. Az aki még nem élt át igazán brutális fájdalmat - pl. amikor a bőröd két tenyérnyi helyen cafatokban lóg egy égés miatt - az nem biztos, hogy meg tudja ítélni, hogy kevéssé érzi-e a fájdalmat, vagy sem.


Az emberekhez való viszonyodról meg egy kis segítség: [link]

2011. dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tértem ki golyó alól, hanem az iskolában játszottunk kidobót és nemtaláltak el egyszersem, mert vagy kikerültem az összes labdát vagy elkaptam őket, volt, hogy két oldalról dobáltak felváltva úgy, hogy közben labdát cseréltek.Világ életemben béna voltam a kidobóban, igazi fájdalmat még valójában nem éltem át, de eddig nagyon alacsony volt a fájdalom kiszüböm és nemhinném, hogy ez ilyenkor megnő tinédzser korban.Az álló képességem is 0 volt, mivel sokat gépezek és előző év végéig kocka életmódot folytattam, amin azóta már változtattam, de az állóképességem, sem nő meg egyik hétről a másikra...A lelki változás még azért fogható a kamaszkorra, de a többit nemhinném.
2011. dec. 5. 17:30
 8/15 anonim ***** válasza:

Gollam....khollam...khmmm...

Jajj...drágaszág...esz nem ide akartaam...

2011. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a válasz..Darth Vader
2011. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyik barátom is szereti a vérfarkasokat,15 éves és sokat gépezik.S-sel kezdődik a neved?
2011. dec. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!