Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Komolyan van valaki akinek...

Komolyan van valaki akinek sikerült már a szellemidézés? (lent)

Figyelt kérdés
Akárhányszor próbáltam egyedül, vagy barátokkal soha sem történt semmi.. igaz nem eredeti táblával csináltuk, de elvileg rajzolttal meg kinyomtatottal is kéne működnie.. Valaki valami tapasztalat hogy tényleg létezik, esetleg hogy kéne csinálnom?
2011. dec. 13. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Egyszer úgy döntöttünk, hogy megcsináljuk. Tábla, ezüstérme(védelemnek), kölcsönzött könyvek, stb.

Nem sikerült, pedig nagyon szerettük volna(lehet részegekkel nem kommunikálnak)!

2011. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Lehet mert nincsenek, csak azért mondják az emberek, hogy felhívják magukra a figyelmet... Mindenki azt mondja buta játék, meg veszélyes... Szerintem max nagyon gyerekes szórakozás, de nem hinném, hogy lenne veszélye, mert szerintem nem nincsen más kapu, amiből Ők vissza jönnek -.-' Nagy marhaság szerintem 14/L
2011. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Viszont, ha nem vagy felkészülve rá, akkor veszélyes játék.
2011. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
álmomban előfordult. élőben meg soha. még 13 évesen játszottam ilyet. de látom az előttem lévő Kislány nagyon nagynak tartja magát mert ez a szellemidézés gyerekes játék hisz ő már felnőtt 14 évesen:DDDD
2011. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
vicces ilyeneket olvasni egy 14 éves kislánytól :)
2011. dec. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hármas válaszolónak: okos fiú vagy - az előtted lévő kislány egy negyven éves férfi, aki látott már ezt-azt. De csak hajrá, a nagyképűség árát előbb-utóbb mindenki megfizeti.
2011. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem vagy 40 éves férfi :D Nem tapasztaltam semmit, épp ezért nem hiszek benne!:) Szellemekben nem, de minden másban igen : ) 14L voltam-aki nem 40 éves férfi
2011. dec. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyképű? Miben nyilvánul meg? Köszi hogy jobban ismertek, mint én saját magam!:)
2011. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!