Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem tudom, h mit csináljak....

Nem tudom, h mit csináljak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom és fél éve járunk... kicsit aggódom miatta mert mindig azt hajtogatja,h "viká el diable" nem tudom milyen nyelv ez,de félelmetes :S és a szemei vörösen izzanak :(((( Nem akarom elveszíteni. Félek...azt hiszem megszállta valami, és még a bőre forró és remeg, mintha fázna... Mit tegyek??? :(

Melinda


2012. jan. 3. 19:18
1 2 3 4 5
 21/46 Veky ***** válasza:
100%
Vagy csak ültesd le a gép elé, hogy játszhasson a Diablo II-vel és a kiegészítőjével (LoD). De az is lehet, hogy a 3-as részt éli át... :D
2012. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

szerintem ez nem vicces...itt komoly dolgokról van szó... :S félek ti meg itt viccelődtök? -.-" parasztok :(

Melinda

2012. jan. 3. 21:06
 23/46 anonim ***** válasza:

szerintem hívd fel telefonon a helyi plébánost, hogy ilyenkor mi a tehendő. ő majd megnézi. ilyen nincs, hogy nem fogadják, "mert pogány". ezt ki mondta neked? szerintem csak előre félsz.


(amúgy azért írnak vicceseket, mert vicces. :) úgy hangzik, mint egy kamu. ha az én barátommal történne ilyen, sztem nem a neten kérdezném meg, hanem telefonálnék először a mentőknek (na persze nem azzal kezdeném, hogy mit mond, hanem hogy rázza a láz))

2012. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha nem hagyja abba a hülyeségeit, elviteted az elmeosztályra.
2012. jan. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim válasza:

szerintem te nem vagy normális.... ne ide irkodjad a hülyeségeidet, bolondítod a jó ember eszét ilyenekkel má. Ez egy nagy kamu. Ha valakivel ilyen történne nem itt pocsékolná az idejét hanem a tettek mezejére lépne.

Mégis hány éves vagy kit akarsz te átverni könyörgöm

2012. jan. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
mondd azt neki h " veritas nos liberabit" és várd a reakcióját, majd küldd el nekem privátban mit mondott....
2012. jan. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
17%
csak szólok hogy a visca nem jelent semmit az éljen az ördög viva el diablo, úgyhogy megszívtad
2012. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

és ő nem ezt mondta?..xd


amúgy meg szerintem a tv ből v isten tudja h onnan szedhette és tetszik a mondat neki és mondogatja talán XD

amúgy meg kérdezd meg mintha nem selytenél semmit hogy ''honnan veszed ezt a baromságot?''és ha arra sem válaszol hanem valami hülyeséget mond akkor gázvan.

2012. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti, hogy poénból írtál egy együgyű kérdést, majd pedig jól szórakozol a válaszadókon. Ez a nem vicces.

Te meg úgy vagy Melinda, mint ahogyan Jóska, vagy Rozi. Kár az ilyen kérdésekkel, kérdezőkkel foglalkozni.

2012. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:
Hagyjátok már békén!!!!! Én igen is hiszek neki és ha nem tudtok semmit akkor ne írkáljatok neki!!! köszönöm!
2012. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!