Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem tudom, h mit csináljak....

Nem tudom, h mit csináljak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom és fél éve járunk... kicsit aggódom miatta mert mindig azt hajtogatja,h "viká el diable" nem tudom milyen nyelv ez,de félelmetes :S és a szemei vörösen izzanak :(((( Nem akarom elveszíteni. Félek...azt hiszem megszállta valami, és még a bőre forró és remeg, mintha fázna... Mit tegyek??? :(

Melinda


2012. jan. 3. 19:18
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
Ez egy szellem ami benne van és ő irányítja! Nagyon súlyosan hangzik! Gyorsan vidd orvoshoz után pedig szelleműzésre! Hidd el rendbe fog jönni!
2012. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
és ha felcserélném a sorrendet? Előbb ördögűző utána orvos? és tudjátok az a legfélelmetesebb,h néha magához tér és azt mondja,h "szeretlek, szeretlek... lelkemet adtam" arra gondoltam,h a lelkét elcserélte, mert hirtelen vett nekem egy csomó cuccot... a pénzt meg "találta" ugye nem lehet? :O
2012. jan. 3. 19:26
 3/46 anonim válasza:
Akkor felcseréled mind1:) vidd el szellem vagy ördögűzőhöz
2012. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
de valaki nem tudja konkrétan,h mi szállhatta meg? (szellem vagy űrlény vagy démon?) SEGÍÍÍTSÉGET KÉREK. SOS. nagyon fontos és komolyan NEM VICC :'(
2012. jan. 3. 19:35
 5/46 anonim ***** válasza:
viká el diable??
2012. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
igen, te tudod,h mit jelent? :S :(((((
2012. jan. 3. 19:44
 7/46 anonim ***** válasza:
Narkomán az illető?
2012. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
nem! :// nem kérdeztél még rá??..kérdezd meg hogy miért mondja ezt :)
2012. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim válasza:
/el diablo/ az franciául /az ördög/....
2012. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
nem tudom,de nagyon félek... :( azt hiszem nincs most magánál :S de nem tudod mit jelent a "viká el diable"? (vagy hasonló) féltem szegény Krisztiánt. Tudom erős,de azért ez csak egy földöntúli lény :S :'(
2012. jan. 3. 19:50
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!