Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Jézus VS. Reptoidok?!

Jézus VS. Reptoidok?!

Figyelt kérdés

Ha isten egyszülött FILA és egy reptoid mahjong mérkőzést vívna akkor szerintetek lenne esélye a megváltónak? Vagy a reptoidok valójában a kínaiak jövőbeli leszármazottai és elkennék Urunk száját?

Csak értelmes válaszokat várok, hozzáértők kíméljenek!!


2012. jan. 4. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha Batman és Dath Vader összecsapnának, akkor csák norisz nyerne. Szerintem itt is ez a helyzet. egyébként meg hülye vagy.
2012. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem jozsi bácsi nyerne a macko sajtal mer kosut lajos azt mondta hogy bokorba ribanc jó volna.
2012. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
amugy meg téll nagy barom vagy.
2012. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
40%
Jézus Krisztussal szemben senkinek nincs esélye!!! Olvass Bibliát és legyen eszed neirj ki ilyen marhaságokat.
2012. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Komolyan érdekel a dolog, és ismerem a szentirást. Templomba járó egyén vagyok, rendszeresen fogyasztok misebort, jóban vagyok a pappal és cseréltem már számot egy csajjal mise után. Sokat megéltem már, viszont mahjong meccset még láttam, főleg nem ahogy gigászi küzdelemben mérkőzik meg az ácsok ácsa és egy, a bolygónkat fenyegető gyík-humanoid faj képviselője az asztalnál. Ezért is érdekel mindenki véleménye, akár hivő akár hüllő. Köszönöm az eddig hasznos válaszra sem méltatókat, mentek a zöld kezek :)
2012. jan. 4. 21:40
 6/11 anonim ***** válasza:
hmm dézsa vüm van, vagy volt már ez a kérdés ugyanígy?
2012. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek reptoidok 404 is megmondta!
2012. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Napkiraly ***** válasza:
Jézus ellen még Chuck Norris sem állna ki, nemhogy Nemcsák Reptoidok.
2012. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
krisz nek van igaza fila majom
2012. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mustafa33 ***** válasza:
100%
Mesuge vagy fijam, látom leeset a sábeszdeklid a hajlongásban. Tedd vissza és vigyázz, mert a reptoid igaz hogy pikkelyes de nem vízi, tehát nem kóser. Trefli. Ha hozzáérsz hat hétig nem foghatod meg a farkad!
2012. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!