Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik lehettek azok a fekete...

Mik lehettek azok a fekete árnyak?

Figyelt kérdés

Múltkor autóval utaztunk, gyönyörű napsütéses idő volt.

Egyszer csak két ember alakú fekete árnyat pillantottam meg az út szélén a semmiben! Még visszatekintve is láttam, mint két ember alakú fekete köd! Semmi nem volt a környéken, csak az üres puszta, tehát semmi árnyéka nem lehetett, meg nem is olyannak tűnt. Nagyon ijesztő volt, azóta is ezen kattogok. Volt egyéb megmagyarázhatatlan élményem is már!


2012. jan. 9. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem voltál fáradt? mert én olyankor árnyállatkákat látok felrohanni a fákra :D
2012. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem, nem voltam fáradt, és még fa sem volt a környéken. Sütött a nap száz ágra.

3 vagy nemtom hány D-ben ott álltak az úttest mellett!

Mint két igazi ember, de a testük fekete ködszerű volt, nem volt kivehető arcuk. Nem mozdultak meg, csak ott álltak, és még hátrafelé tekintve is ott voltak, messzebbről már nem láttam.

2012. jan. 9. 13:07
 3/19 Kandurka15 válasza:
0%

Valaki szeret festegetni a fűben...

Vagy valaki szeret szarral rajzolni...

Vagy egy reptoid a fekete recskájával jelezte azt hogy itt volt...

Vagy LSD- t szívtál...

Vagy LSD- t szívtál horrorfilmre...

Vagy egyszerűen hülye vagy...

2012. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kandurka15, azt hiszem kettőnk közül te szívtál valamiféle tudatmódosítót! Én mentes vagyok ilyen szenvedélyektől, szóval erről biztos nincs szó, sem a többi lehetőségről. Bár megnézném, hogy te a levegőt hogyan fested meg sz@rral... :) Bittyós!
2012. jan. 9. 21:38
 5/19 anonim válasza:
Hm. Irtó érdekes! Nem tudom a választ,de én is nagyon kíváncsi lennék mit is láthattál!
2012. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Mivel, nem írsz, semmi konkrétumot, hogy mikor és hol történt ez, így miért is, szeretnél rá válaszokat kérni?

Természeti jelenség ez, igen, vannak furcsaságok is, de semmi, ezotériás marhaság!

2012. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem gondoltam hogy ez lényeges. Kb. egy hónapja történt az eset, nagyjából a déli órákban, de sajnos nem jegyeztem le a pontos időpontot, mert a jelenségtől kis híján frászt kaptam.
2012. jan. 9. 22:16
 8/19 A kérdező kommentje:
Ja, és a 62-es főút mentén egy kies részen láttam a két "alakot".
2012. jan. 9. 22:17
 9/19 anonim válasza:
Múltkor volt egy műsor a Discovery-n abba is ilyen "árnyemberekről" volt szó. Para, normális? volt a műsor címe azt hiszem
2012. jan. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs ilyen csatornánk, de neten utánajárok, köszönöm!

Te láttad azt a műsort?

2012. jan. 10. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!