Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a feketeszemű...

Ti hisztek a feketeszemű emberekben, vagyis léteznek?

Figyelt kérdés
sokan azt mondják , hogy nemléteznek , baromság, szerintetek léteznek vagy nem?
2011. dec. 14. 15:18
1 2
 1/18 anonim válasza:

Én most eléggé benne vagyok a biológiában is, és semmi nem gátolja meg annak az esélyét, hogy létezzenek. Szerintem léteznek...


Az hogy az egész szemük fekete, az pedig nem azt jelenti, hogy gonoszak; a fekete szín elnyeli a fényt, a fehér egyáltalán nem, más szín pedig (piros, zöld, stb...) pedig csak egy részét nyeli el.

Szerintem azért fekete a szemük, mert így jobban látnak, vagy több mindent.

2011. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Csak azt a fény érzékeljük ami a pupillánkon halad át, a többi elnyelődik.

Természetesen lehet bárkinek fekete az egész szeme csak kellenek hozzá gének, sokkal 'gyakoribbak' azok akiknek a szemük fehérje is kék.

2011. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
lehet , de nem csak ez a lényeg , hanem az hogy tényleg beakarnak jönni a lakaásba, olzan furcsán nézneke,meg ilyenek
2011. dec. 14. 15:38
 4/18 anonim válasza:

Másodiknak: A szem a pupillái mögött vannak a látóidegVÉGZŐDÉSEK, ezek elektromos jellé alakítják a fényt, így látunk: Ha nekik az egész szemük fekete, akár az is lehet, hogy az egész szemük mögött látóidegvégződések vannak. Így akár többet is láthatnak.


Kérdezőnek: Az, hogy "furcsán néznek", abból adód(hat)ik, hogy nem látod merre néz, mindenhol fekete a szemük. Nem tudod merre néznek. És az, hogy be akarnak menni? Hááát... lehet igaz, ha az, szerintem azért, mert mindenhol kiközösítik őket.

Nem azt mondom, hogy én (szívesen) beengedném, de valószínűleg csak tartozni akarnak valahova. Vagy legalábbis kényelmesebb házban, ágyon aludni.

2011. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy valakinek fekete a szeme, ugyanúgy lehet fázós, és be akar ilyenkor menni a lakásba.
2011. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nemnem, a legendara golndoltam ,olyann szellemszerűre ,
2011. dec. 14. 16:17
 7/18 anonim ***** válasza:
Én még egyet sem láttam, legfeljebb horror filmben, majd hiszem, ha látom. :-)
2011. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 tetris ***** válasza:
Rengeteg fekete szemű ember van például a nyóckerben. Igen léteznek. Sajnos.
2011. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

nagyon veszélyesek

[link]

2011. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
lefaraxtassz
2011. dec. 14. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!