Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet hogykell idézni?...

Szellemet hogykell idézni? (állatét)

Figyelt kérdés
elpusztult 1 ló akit nagyon szerettem már kb 2-3éve és iszonyuan hiányzik...kérlek segitsetek h hogyan idézzem meg őt? az olyan kommentekkel hagyatok légyszives h "necsináld mert veszélyes" stb:/ és csak azok irjanak akik tudják hogyankell:(

2012. jan. 19. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát állatét nem tudom hogy kell...csak azt tudom hogy anyukámék is idézgettek...mondták az abc-t közben fogták egymás kezét asztal tetején és amikor a szellem koppantott megálltak és leírták a betűt és az elhunyt osztálytársukat idézték és az jött ki hogy szeretnék még veletek lenni.....és ezt most halál komolyan írom , tényleg ez volt meg megszámolták hogy hány szál gyufa van a tartóban és hogy koppantson annyit a szellem és annyit koppantott...amikor én is idéztem és anya elmesélte azt hittem valamelyikőjük szórakozott de mindnyájuk keze az asztalon volt...lábbal nem csinálhatták!!!!! :)
2012. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog csak, hogy állati veszélyes, de nincs is értelme. Próbáld magad túltenni a lovad halálán, ez lenne a megoldás, fel kell dolgoznunk a negatív dolgokat is, amik érnek minket. Sajnálom egyébként, hogy ez történt.

Tudom, nem ezt a választ vártad, biztos megkapom, de előbb lelkileg kell megerősödni, ezt nem lehet kiváltani természetfeletti dolgokkal.

Még egyszer sajnálom a történteket.

2012. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nos az a helyzet h én egyedül szeretném csinálni igy az asztalos dolog nem tul jo. de azért köszönöm!

a halálán tultettem magam csak az a helyzet h nemtudtam elbucsuzni töle és én fél évvel a halála elött eljöttem abol a lovardábol, nagyon össze voltunk növe és néha ugyérzem mintha melletem lenne ráfujna gyengéden a vállamra és volt olyan mikor ugyéreztem itvan akkor feltettem a kezem és olyan volt mintha belenyomtavolna a kezembe a selymes orrát, ezért szeretnék vele valahogy kapcsolatot teremteni:/

2012. jan. 19. 19:59
 4/12 anonim ***** válasza:

Meditacioban barmikor kapcsolatot tudsz vele teremteni, es ez nem szellemidezes, vagy felelemkeltö dolog, hanem egy kellemes es hasznos dolog. :)

Egy modszer: ha ismered az agykontrollt, alfaban, ha nem elalvashoz közeli allapotban, ill. felkeles utan (amikor mar/meg nem vagy teljesen eber) behunyod szemed (ha gyorsan elalszol, inkabb ülve javaslom) es almodozasszerüen magad ele kepzeled a lovat. Felidezed a lovardat, ahogy akkor volt es ami most lenne, ha elne es ott lennel. Köszöntöd, megkerdezed hogy erzi magat...stb. Elmondhatod, hogy nehezen viseled a hianyat, de probalod elfogadni. Majd elmondod, hogy X idöre kitüzted, hogy addig gyaszolod, addig minden nap (vagy neha) ebben az idöpontban kicsit "talalkozni" szeretnel vele.

A kitüzött idöpont 2-3-4 het is lehet, es ezidö alatt, ahogy erzed, olyan gyakran csinalod ezt. Addig enged el az erzelmeidet, menjel bele, nyugodtan sirasd meg,m ha ugy erzed. Es addig törekedj elfogadni, hogy meghalt. A gyasz, vagyis a kitüzött idöpont leteltevel mintegy elengeded öt az örökkevalosagnak. Ezutan nem örökre "kell" elfelejtened, csak mar maskepp gondolsz ra, mar megygyaszoltad.

Ez az alfa allapot ugy is elerhetö, hogy becsukott szemmel, kenyelmesen ülve ellazitod a testedet tetötöl talpig, minden egyes testreszedet egyesevel (pl nyakam lazulj el, fejemen a bör lazuljon el, vallam lazulj el, csipöm kivül-belül lazulj el...stb), majd ha megvan, elkepzeled magad a tengerparton vagy kellemes nyaralohelyen lazitva, es itt elidözöl.

Sok sikert!

2012. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
khm...állatok szellemét nem lehet megidézni.
2012. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ez nem megidézés, és nem fog eljönni de:

medtálj, menj le theta állapotig, és gondolj rá. minden mást zárj ki az elmédből, utána pedig pár percig őt is. és csak ülj üres elmével. ha bejönnek gondolatok arra figyelj...

és majd meséld el priviben hogy sikerült-e felidéznie a tudatalattidnak a pacid közelségét. ha nem van másik módszer. de ezek csak elfeledett emlékek lesznek.

2012. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ahoz hogy lemenjen tudatosan thetába nem egy csettintésre megy, sokat kell ahoz meditálni, gyakorolni ám hogy menjen.
2012. jan. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Theta szinten nem tudod iranyitani a gondolataidat, azaz nem tudsz a lora koncentralni. Akkor jönnek maguktol a gondolatok. (Alvasban vagyunk leginkabb thetaban.) Ha azt hiszed, thetaban vagy es elkezded tudatosan iranyitani a gondolataidat, abban a pillanatban kileptel theatabol es visszazökkentel alfaba (vagy meg eberebb) szintre. A theta, amikor HAGYOD a gondolatokat szabadon aramolni.

Persze ha annyira fogllakoztat belül teged az a lo, akkor valoszinüleg pont olyan gondolatok jönnek, amik segitenek rendezni magadban a lo halalanak elfogadasat.

Van mindenkeppen theta szintet szeretnel, akkor javaslom az agykontroll.hu-n (es bp-i, szegedi agyk.üzletben szemelyesen is)megvasarolhato "Lazito hangok" cd-t, ami kellemes hangeröre (csendesebbrebe) allitva nem agykontrollosoknak is segit a tapasztalatok szerint elerni a theta szintet. Ezen van egy-egy kb negyedoras thetahang, alfahang es egy agykontrollhang. Igazabol egyeni, ki milyen melyre jut le, akaratlagos eröltetes ellentetes iranyba hat, inkabb ha engeded magad jo melyen ellazulni, ugy jutsz melyebbre.

4.

2012. jan. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 7/9 ma 08:06


közvetlenülelalvás előtt minden ember áthalad a theta állapoton.

2012. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudom én, csak arra értemme a "tudatosan" kifejezést, hogy meditálni kell hozzá. nem nem könnyű elsőre és erőltetni sem szabad sokáig, fokozatosan kell.
2012. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!