Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » S. O. S. megidéztem egy...

S. O. S. megidéztem egy szellemet!? (többi lent röviden)

Figyelt kérdés
Megakartam idézni egy szellemet mondam egy kis verset is de nem történt semmi. Volt gyertya papirra irtam betűket számokat igent nemet meg volt egy pohár fogtam is szóligattam de nem történt semmi. Utána égetgettem a papirt is.. mondjuk h az égjen el elöbb ami igaz. mondam a végén h legyszives mennyen el vissza. (ha itt volt egyátalán..) DE SZERINTETEK ITT VOLT? mert nem adott jelet meg szellö se volt semmi. lehet baj? :|
2012. jan. 5. 07:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

Sztem inkább a házifeladatos füzetedbe irkálj betűket és számokat, mert elég gyenge a helyesírásod és a fogalmazásod. És ne nézz annyi Discoveryt...

Amúgy meg szellemek nem léteznek...

2012. jan. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak hülyének nézni nem is nézlek :) ezt a választ ne ugy néz mintha sértés lenne. De szerintem ez nem volt semmi. Vagy csak nem értem a fogalmazásodat. Elégettél papírt és az igaz ami hamarabb eléget? Ezt csak te talátad ki. szoval szerintem semmi szellem nem volt ott. bocsi. ebből nem lehet semmi baj. :)
2012. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%

de léteznek szellemek aki hisz benne nem kell leszolni.

amugy sztem nem sikerült ehez gyakorlat kell meg különben se játsz ilyennel!!! ha rossz szellemet hozol vissza akkor cseszheted meg mehetsz szellemüzöhöz....

én tudom milyen mert volt tapasztalásom,de nem szellemüzésben egyszerüen csak jött.az ember is bevonzza.

2012. jan. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed, hogy a szellemek úgy repkednek az ember körül, mint a verebek? Aztán meglátnak néhány ákom-bákom betűt egy papíron akkor rászállnak? Volna egyetlen kérdésem. Mi volt a célod, amihez a szellemek segítségét igénybe vetted volna?
2012. jan. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Antimod ***** válasza:

Eléggé úgy tűnik, hogy nem történt semmi.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
A keresztények úgy tartják,hogy szellemek nincsenek.Miután meghalsz vagy a pokolba vagy a mennybe kerülsz.Valaki még is lát furcsa dolgokat,esetleg megidézett valamit az mindig a sátán.Általában a sátán vagy egy démon jelenik meg.Úgy,hogy óvatosan ezekkel a szeánszokkal.
2012. jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Bocsi a fogalmazĂĄsomĂŠrt ĂŠs a helyesĂ­rĂĄsomĂŠrt, csak siettem ĂŠs ezt meg akartam kĂŠrdezni.

Nem csak ok nĂŠlkĂźl hĂ­vtam, de ĂśrĂźlĂśk, hogy nem tĂśrtĂŠnt semmi. Nem tudom mi ĂźtĂśtt belĂŠm, de nem fogok csinĂĄlni ilyet tĂśbbĂŠ az biztos. KĂśszi a vĂĄlaszokat, vĂĄrok mĂŠg.

2012. jan. 5. 14:56
 8/20 anonim válasza:
58%
Ugylátszik szar a gyak betü kodolása
2012. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Bocsi a fogalmazĂĄsomĂŠrt ĂŠs a helyesĂ­rĂĄsomĂŠrt, csak siettem ĂŠs ezt meg akartam kĂŠrdezni.

Nem csak ok nĂŠlkĂźl hĂ­vtam, de ĂśrĂźlĂśk, hogy nem tĂśrtĂŠnt semmi. Nem tudom mi ĂźtĂśtt belĂŠm, de nem fogok csinĂĄlni ilyet tĂśbbĂŠ az biztos. KĂśszi a vĂĄlaszokat, vĂĄrok mĂŠg.


elnézést... *Bocsi a fogalmazásomért és a fogalmazásomért, csak siettem és ezt mindenképpen meg akartam kérdezni.

Nem csak ok nélkül hívtam, de szerencsére nem történt semmi. Nem fogok ilyet csinálni ilyet az biztos. Köszi a válaszokat, várok még!

2012. jan. 5. 17:56
 10/20 Napkiraly ***** válasza:
Örülj neki hogy nem történt semmi, és foglalkozz valami hasznosabbal, például rángasd meg a jó öreg bohócot!
2012. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!