Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy "látó" leszek?

Lehet, hogy "látó" leszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy ismerősöm aki médium,vagyis ahhoz hasonló talán csak látó.

Még tavaly meglátogatott miszerint,érezte,hogy jönni kellett hozzám.

Nem értettem miért,tehát rákérdeztem,és azt mondta valamit érzett már a születésemkor tudta valamiért más vagyok mint a többi ember,valamit tudok amit nem mindenki.

Rákérdeztem mire is gondol pontosan,mire ő megkérdezte,hogy érdekel-e a Ezotéria.

Rengeteget beszéltünk és arra jutottunk,hogy nem jött még el az ideje annak,hogy tudjam "mi is fog velem történni".

Azután sokszor felkerestem,de mindig azt mondta hogy még nem,még nem.

A másik pedig,hogy 2 évvel ezelőtt voltam egy jósnőnél aki szerint felnőtt koromban is gyógyítással illetve ezotériával fogok foglalkozni.

Valóban látó volnék? Mikor fog jelentkezni? Vagy honnan tudjam mi lesz ?


2012. jan. 21. 19:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Amikor már nem lesznek kérdéseid, mert tudod, hogy a válaszokat a kérdéseidre egyetlen ember képes megadni. Te magad. Ölellek, Vándor!
2012. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De honnan tudjam,tehát ha én tudom,hogy most is itt van valaki akkor az így van..vagy hogy ? Nem értem..:S kérlek magyarázd el.
2012. jan. 21. 20:09
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem hiszem el,h ennyi buta ember van. hogy lehet az,h te kint járkálhatsz még?
2012. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Képzeld el,hogy gyerek vagyok még nem tudok mindent,és inkább megkérdezem. Csak a gond,hogy egy-két paraszt nem tud normálisan válaszolni,és ahelyett hogy a kérdésre felelne,csak a feszültséget kelti. Nekem meg ez a véleményem.
2012. jan. 21. 20:17
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Nézd, ezt bárki állíthatja rólad, mivel a gyógyításra való képesség minden emberben benne van. A szeretet az, de amíg lehurrogod azt, aki esetleg nem szépen szól hozzád, addig messze vagy még a képességeid kibontakozásától. Alázat, a kulcsszó, mert mindig a nagyobb a szolgája a kisebbnek.
2012. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Értem,és elnézést nem gondoltam komolyan,csak mikor megláttam kicsit felhúzott amiért teljesen mát írt és nem a kérdésre válaszolt,csak lehurrogott amiért ilyen kérdést tettem fel. ://
2012. jan. 21. 20:27
 7/20 anonim ***** válasza:
ne hagyd, hogy szélhámosok befolyásoljanak
2012. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Hogyan lenne bárki is képes a jövőbe látni, ha a világ anyagi, az anyag energia az energia pedig hullám(és részecske) természetű, ami vektorral, frekvenciával és energiával jellemezhető(és még pár dologgal).


Ahhoz hogy láthasd a jövőt ismerned kell ezeket az adatokat minden egyes kvantumrészecskére vonatkozóan, de hoppá te is része vagy a világnak így te is ezekből állsz, így az agyad is ugyan olyan részecskékből áll, amik már eleve rendelkeznek ezen tulajdonságokkal.

Egyedül Chuck Norris tudta kirakni legóból a világ 1:1 arányú mását.


Gyógyító erő pedig nincs, vagyis van placebonak nevezik, azt mondják ettől a tablettától vagy mágustól (esetedben látótól) meggyógyulsz, de fájni fogy a fejed 2 hétig - és te elhiszed, szíved mélyéig hiszel és reménykedsz benne -> meg fogsz gyógyulni(és lehet a fejed is fájni fog 2 hétig ;)).


Dr. Mengele (Auswitz-i orvos/mészáros) Hitler idején eljátszotta már ezt tablettába zárt egyszerű kősóval. Azt mondta az alanyoknak, hogy kísérleti gyógyszer, meg fognak tőle gyógyulni és lám meggyógyultak a koncentrációs táborból kiválasztott kísérleti 'nyulak' is.


A placebo hatás elvileg a tobozmirigyre vezethető vissza(zakkantaknak 3. szem, de nem lehet vele látni). Ez a mirigy képes termelni DMT-t (mesterséges izomere drog, ezt haszálják az 'asztrálutazók', meditációval elérik, hogy működésbe lépje a '3. szemük' és DMT-t termeljen nagy adagban) és valami gyanta szerű cuccot is képes termelni(innen ered a neve asszem) ami nagy mértékben növeli a természetes(nél sokkal nagyobb mértékben a) regenerációt.


És ezzel eljutottam 2 ezo-s jelenség tudományos magyarázatához, anélkül, hogy gondolkodtam volna, csak googléztam egyet és lőn 'csoda'.


Paranormális: a tudomány által még nem megmagyarázható jelenség. (a hangsúly a még-en van)



UI:Jöhet a lepontozóbrigád a nagyon szkeptikusok és a full zakkantak köréből is!

2012. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ömm.elnézést de egy kukkot sem értettem ebből,12 éves létemre sem..
2012. jan. 21. 20:49
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha kinyitod a szemed, és látsz valamit, akkor látó vagy!
2012. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!