Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen jelei vannak, ha egy...

Milyen jelei vannak, ha egy zorg (reptoid kulcsfigura) tényleg érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Már ismerjük egymást kb. 2 hónapja, de újabban kérdezget, hogy mit csinálok, hol lakom, van barátnőm. Bejelöltem a facebookon és vissza is jelölt. Holnap találkozunk, mit csináljak? Hogyan kezdeményezzek, ha soha nem vagyunk egyedül? Még azt is hallottam, hogy grox, szentetek?

De mindig kedves velem, csak nem tudom hogyan tovább. Segítsetek.


PS. Ugye ettől még nem vagyok meleg?



2012. jan. 27. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a krixkraxiak meg a guargumik sokkal csinosabbak, én őket lájkolnám facebookon. A lumbulábiak lelézerágyúzzák a reptiliánokat.
2012. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Talán próbáld meg kitudakolni, miféle nemi szerve van. Óvatosnak kell lenni, különben lehet, hogy fájni fog.
2012. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azért felpontoztam, de sajnos maradnék a zorgnál. Kezdek szerelmes lenni.


Sajnos még nem tudom milyen a nemi szervük. Ettől még messze vagyok.

2012. jan. 27. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
lol nem ettől nem vagy meleg , de most tényleg nem elég ha a valódi retardok hülyeségeket irkálnak ide, még adni kell alájuk a lovat_?
2012. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már sajnos törölt az ismerősei közül. Egy nap alatt. Lehet, hogy tényleg grox. Nem lesznek kis hibridek.
2012. jan. 27. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy maga XENU nagyúr lépett veled kapcsolatban, az interdimenzionál-rádióhullámos facebook segítségével, csak azért, hogy miután behálózott, bedobjon egy vulkánba, ahol gonosz pszichiáterek elhitetik veled, hogy gonosz thetán vagy! :O
2012. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a kérdést sem értem,tudod engem egy qruqq jelölt be és kiszívta az agyam egy részét, képzeld volt egy kisebb baleset is, bekapta a kriptonit fegyverem és ezzel megtermékenyítettük egymást kölcsönösen. egy intra-transzverzális magnetó-twikker is volt nálam pedig..
2012. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!