Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért foglalkoztatja ennyire...

Miért foglalkoztatja ennyire az embereket a reptoid invázió?

Figyelt kérdés
Úgy látom sokan itt éjjel-nappal ezzel foglalkoznak. Miért?
2011. szept. 26. 15:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Engem speciel sokkal jobban érdekel a por réteges lerakódása a fizikakönyvem csodás nájlonnal borított külsejére, nem tudom, ki, hogy van vele :D


Szerintem ha jönnek jönnek, és nincs mit tenni, ha nem jönnek, akkor meg nem jönnek, és megint nincs mit tenni :D

2011. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 x) ***** válasza:

Első: ne add föl a reményt, simán legyőzhetjük őket. Pont ezért foglalkozunk velük, hogy megérthessük a stratégiájukat, földerítsük a terveiket. Elvégre a mi Földünkről van szó nem adhatjuk föl a reményt! :D

Na most komolyra fordítva a szót: egyesek poénkodásból, mások megszállottságból, és vannak olyanok akiket érdekel hogy mi lesz 2012-ben. Egyébként minél több reptoidos kérdést tesztek föl annál többet fogunk foglalkozni a témával, kedves kérdező :)

2011. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
És vajon az nekünk jó vagy rossz, hogy egyre több ember tudomást szerez a Reptoidok jelenlétéről? A Reptoidok tudják, hogy mi tudjuk, hogy ők itt vannak már?
2011. szept. 26. 15:40
 4/34 x) ***** válasza:
Tudják hát. De tudjuk hogy tudják hogy tudjuk hogy tudják. :D ez már előny nemde?
2011. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
És azt már nem tudják, hogy mi tudjuk, hogy tudják, hogy mi tudjuk, hogy tudják?
2011. szept. 26. 15:48
 6/34 x) ***** válasza:
100%
Tudnak ezek elég sok mindent sajnos... arról hogy tudják-e hogy hogy mi tudjuk, hogy tudják, hogy mi tudjuk, hogy tudják nem nyilatkoznék. De ha tudnák is hogy mi tudjuk hogy tudják hogy tudjuk hogy tudják hogy tudjuk hogy tudják, akkor tudnánk hogy tudják, így előrébb lennénk. Kivéve ha ők is tudnák hogy tudjuk. Remélem érthető voltam xD
2011. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. Úgy látom ez nem veszélytelen tudás.
2011. szept. 26. 16:00
 8/34 anonim ***** válasza:

x)!

Te leszel a kövekező 404!

2011. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 x) ***** válasza:
Isten ments.. xD
2011. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

énvagyok az első válaszoló :D

x) : Szerintem ha eljönnének, és le is győznénk őket, akkor valami polgárháború féleség alakulna ki, ha valaki felvetné a kérdést, hogy akkor most mennyi minden létezhet még, amit eddig csak hülyeségnek néztünk :D Én akkor nemtudom mit csinálnék, valószínűleg tovább figyelném a por lerakódását, de most kivételesen a matekkönyvemen. :))

2011. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!