Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha szellem van a hazban, hogy...

Ha szellem van a hazban, hogy lehet eszrevenni? Milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés
Az en esetem nem hasonlit ahhoz,hogy kopogtatnak szellemek,stb,biztos lehet esszeruen is magyarazni,de valahogy megis kiraz a hideg az egesztol.Szoval,nemreg kezdodott,hogy ejjelente pontban haromkor felebredek,hangokat is hallok,furakat,de mostanaig nem gondoltam hogy jelent valamit,nem tulajdonitottam neki jelentoseget,egesz mostanaig,mikor harom helysegben is egyszerre felkapcsolodott a villany nappal,fura szikrazos hang kozepette,es a kapcsolok rendesen fel voltak nyomva.Egy pohar a szekrenyben magatol eltort,de a darabja teljesen mashol volt,lehetetlen hogy odakerult.A kutyaim tobbszor furan viselkedtek,elbujtak csak varatlanul,ok nelkul,es reszkettek,pedig nem volt semmi amitol megijjedhettek.Es a hab a tortan,hogy pont most,ezek utan mar ketszer is keso este valaki felhivott titkositott szamrol,es ijjeszto hangokat produkalt benne,mondjuk ez biztos hogy valaki ijjesztgetni probal,csak olyan rossz hogy pont most,es senkinek nem mondtam el ezt,hogy amiatt vcsinalhatja most valaki,de borzaszto,hogy nem eleg hogy felek,meg az uj zaklatom is most kell ijjesztgessen.Szoval kb ennyi,lehet hogy szellem van a hazban,vagy ezek a jelek nem utalnak erre,csak puszta veletlen,es valahogy megmagyarazhato?Vagy?Legyszi irjatok.
2011. nov. 9. 08:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

1.Kérdező: visszakérdezek, hátha a válaszon gondolkodás közben, megnyugtató eredményre jutsz: Miért van az, hogy ilyen szellemjárás CSAK azoknál fordul elő, akik HISZNEK BENNE? ?

2.A telefonos ijesztés nagyon rossz lehet: ki tudnád este /éjjel kapcsolni a telefonodat?

2011. nov. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A telefonos zaklató biztos valamelyik ismerősöd, akinek megemlítetted a fent leírtakat. Gondolja jó poén... :S


Érdekes az amit írsz, de a szellemek helyett először valami emberi tényezőre kellene gondolni.

Egyedül élsz?

Nincs senki rajtad kívül a lakásba aki ily módon akar tréfát üzni veled?

Vagy esetleg exnek vagy bárki másnak a rokonságból, akár ismerőkök közül nem lehet kulcsa valakinek?

A szellemek előtt én egy "beteg" emberre gondolnék először, pedig spirituális beállítottságú vagyok.

2011. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hat,mar kikapcsolom ejjelre a telom,de mar nappal is zaklat.Nem mondtam ezt meg senkinek,igy emiatt nem csinalhatja ismerosom.Csak olyan szar hogy pont most...A ferjemmel lakom,de nem o csinalja,ugyanis mar o is felvette a telefont,es o is hallotta mit muvel a masik.Mikor meg a villanyfelkapcsolodas volt,egyedul voltam itthon,nappal volt,nem tudott senki bejonni,plusz eszrevettem volna,meg itt vannak a kutyaim,akik rogton ugranak ha nyilik az ajto.Azt a villanyfelkapcsolodast nem tudom sehogysem megmagyarazni,de raz tole a hideg.A hangokat ejjel a ferjem is hallja,mindig hallgatjuk mi volt az,de mostanaig nem gondoltam ilyesmire...
2011. nov. 9. 12:42
 4/20 anonim ***** válasza:
Üdv kérdező!Szerintem az a zizegő hang és a villany felkapcsolás lehet elektronikus hiba!Vagy lehet az autómat tát lekapcsolják és ha visszakapcsolják felmegy a villany ! ilyen is van!Szóval szellemre meg legvégső esetben kell gondolni!A furcsa telefonos hangokra pedig semmit se tudok mondani!De azt mondják a kutyák látják a szellemeket míg az felnőtt emberek nem!A reszketést és félelmet se tudom mivel megmagyarázni!
2011. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
esetleg van kisbabátok? és tud-e már beszélni? kérdezzétek meg lát-e valamilyen bácsit a házban?Ha igen akkor szórjátok be sóval az összes nyílást ! ajtó,ablak stb! szóval tudjátok mire gondolok!az összeset! de amúgy kicsit kutakodj volt-e előző tulajdonosa a háznak,halt e meg valaki a közeletekbe stb de kitudja mi volt ott 100-200 esetleg 1000 éve!
2011. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
jah és előző 2 voltam hy!
2011. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
hát én hiszek a szellemekben,mivel magam is láttam már de az télleg igazi volt + a nagymamám majdnem olyan mint egy médium látja a szellemeket beszél velük meg ilyesmi szal annyit tok mondani,ha valami paranormálisat észlelsz mond azt:ha jó vagy távozz el ha gonoszvagy kárhozz el.ez nálam mindig bejött mert elment a szellem.am éjszakánként a szobámban szokot lenni egy férfi folyton fel-le kapcsolja a villanyt ilyesmi énmár nem törődök vele.egy ideig féltem de átom nembánt se semmi,de nembiztos hogy a te szellemed se fog bántani esetleg álmodban folytogatni mert az is megeshet
2011. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Ferry123 ***** válasza:

Én szellemvadász vagyok sok mindennel találkoztam és sok mindent tudnék mondani de szerintem próbálkoz szenteléssel

Ha valami kérdésed van akkor írj ide: csf95@citromail.hu

2011. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Ferry123 ***** válasza:
Ja még valami a kutyát érzik ha szellem van és félnek tőle de a macskák neki mennek ha furcsa a kutya akkor van ott valami de ha van macskád és össze vissza ugrál és dühöng akkor is van ott valami és neki akkar menni
2011. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Viszont ha telefonon zaklatnak akkor menj a rendőrségre és tegyél feljelentést ismeretlenre és hogy félsz, meséld el mind azt amit tapasztaltál a kutyádnál


De egyébként a kutya reagálhat a Te ok nélküli félelmeidre, mert az állat megérzi ha félsz, ha beteg vagy, de azt is ha valaki jön haza felé.

2011. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!