Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mivan ha jönnek a zombik?

Mivan ha jönnek a zombik?

Figyelt kérdés

Hogy tudnám megvédeni magam?

Létezik a T-virus?Okozhat elzombisodást?


2012. jan. 29. 11:15
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Én totálisan nem hiszek a 'zombikban'.Szerintem a zombik nem létezőek....ennyi!!!
2012. febr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
nyugi nyugi a zombik agyat esznek tehát nem kell félned
2012. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Én amikor elkezdtem nézni a Walking dead-et azt mondtam: de jó lenne ha zombikat lehetne öldösni...nos hát utána néztem alaposan hogy van e rá esély hogy valamikor kialakul egy ilyen vírus. Van rá esély...persze kicsi, de van. Először is a veszettség vírus az amelyik a legjobban hasonlít a zombis tulajdonságokra. Ennek mutálódnia kéne hogy agresszívabb legyen. Ez a vírus nem azt váltaná ki hogy egymást harapdálnánk de az emberek jóval agresszívabbak lennének. Viszont mivel ez a vírus nem váltana ki olyat hogy egy ember megharapja a másikat nem terjedne és nem lenne belőle világméretű járvány. Ehhez egyesülnie kéne az influenza azon tulajdonságával hogy levegőben is terjedjen...de az már nem lenne olyan poén mert kétlem hogy ne fertőződne meg mindenki ( kivéve ha karanténban vannak a betegek ). A veszettség vírus durvább mutációja kiválthat olyan tulajdonságokat amivel az ember nehezebben hal meg. Gondolom sokan hallottatok a "zombi" emberről aki lerágta egy hajléktalan arcát...6 lövés kellett neki hogy meghaljon. Be volt drogozva de egy valóságos zombi volt. Igaz a drog hatása csak egy ideig tart tehát ebből nem lenne apokalipszis de ha tudósok valamilyen módon felhasználnák azt az anyagot a drogból ami kiváltja ezt szerintem azzal is közelebb vagyunk a zombi vírus feltalálásához. Szerintem már találtak fel ilyen vírus csak nem olyan hülyék hogy elterjesszék és nem tudnak vele szinte semmit kezdeni. Tehát összegezve van rá esély a jövőben. Itt egy link ahol alaposabban le van írva: [link] Elnézést a helyesírási hibákért gyorsan írtam:)
2013. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!