Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztaltál már hasonlót?

Tapasztaltál már hasonlót?

Figyelt kérdés
Mai napig vannak olyan érzéseim mint ha bejönnének az ajtómon. Sokszor oda is nézek, azt hiszem anyum vagy apum, de egyikük sem. Ilyenkor megváltozik a szoba levegője, a csend hangja meg nem tudom még mi, de érezhető ez a valami, egy ideig, majd elmúlik. Érdekes, de ha a macska bejön a szobába azt sem hallom, hanem hasonlóan érzem. Nem szó szerint, csak reflexszerűen odanézek. Nehéz elmagyarázni. Majdnem olyan "figyelnek" érzés, meg lopakodnak mögötted érzés. Nem szedek semmi gyógyszert és nem élek narkóval sem. Ezotériában, jóslásba, átokba, egyáltalán nem hiszek, szellemekben igen. Amik létezését már már bizonyították.

2012. febr. 8. 22:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Nem tapasztaltam még ilyet.


> Amik létezését már már bizonyították.

A szellemek létezését nem bizonyították.

2012. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam már hasonlót, többen írtak ilyet...
2012. febr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Vagy sok olyan filmet nézel ami paranojiát vált ki belőled.Egyébként ilyenkor kiélesednek az érzékszerveid és várof,hogy valami történjen de nem történik.Enyhe,minimális halucináció.Elenyésző.Ez természetes és amit lánti és hallani akarsz azt az agyad valmilyen mértékben kivetíti.Ja és ki volt az aki bebizonyította mert nem tudok róla?
2012. febr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ezek a történések valószínűleg akkor vannak,amikor elalvás előtti fázisba ,,Théta,, szintre jutsz, ez az állapot felerősödött fantáziát erősebb vizuális hangokat, téveszméket okozhat. A théta szint az ,amikor a szemeid már csukva vannak, még nem alszol, de már nem is vagy éber. Nagyon erős kimerültség is okozhat efféle eseményeket. Ne aggódj az emberek 99% hasonlóan érdekesnek találja ezeket a dolgokat.
2012. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Antimod ***** válasza:

Érzékelsz valamiféle energiát. És ebben semmi természetfeletti sincs, csak az még számunkra felfedezetlen terület.


A szellemek léte valóban bizonyított, más kérdés, hogy ezek ugyanúgy élő lények, mint mi, csak egy más dimenzió az otthonuk, a világuk.

2012. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Tényleg bitonyított.Akkor én erről miért nem tudok?
2012. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Valaki linkelne egy ilyen bizonyítást? Szkeptikus vagyok.
2012. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én olyan filmet láttam ,ahol a szellemvadászok megfigyelés alatt Nat-geo stáb. Infra és ultrahangon kívűl semmit nem tudtak bizonyítani. Esetleg NASA Bizonyította? Ééérdekes.
2012. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Antimod ***** válasza:

Bizonyítékot kérőknek: [link]

Érdemes olvasgatni, nagyon meggyőző.

2012. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én nagy szkeptikus vagyok és két dolgot fűznék hozzá.1. nem értek angolul mert németet tanulok.2.Miért nincs magyar?
2012. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!