Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Idézés és speciális dolgok...

Csabika23 kérdése:

Idézés és speciális dolgok nélkül lehet e idézni démonokat? Mert magamban idéztem nemtudom hogy sikerült e de a szomszéd lakásunkban beköltöztek rokonaim és valami azt akarta hogy irjak le papírra egy dolgot le is írtam az volt hogy megfognak halni

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 07:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Figyelj én nem félek a démonoktól mert szerintem nincsennek nemhiszek bennük nem azért irtam mert félek hanem mert kíváncsiságból tudni szeretném mi fog tőrténni az ilyen beszólásokra nemvagyok kíváncsi keress más játszó hellyet
2012. febr. 14. 23:09
 12/22 anonim ***** válasza:
Azon csodálkozom, hogy amennyire sötét vagy, egyáltalán kilátsz a fejedből!
2012. febr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát én nemvagyok hülye fiu aki baromságokat ír őssze vissza csak ha te temető mellet laknál 10 ezer halottal nemtudom mihez kezdenél mivel sok energia rejlik bennük az meg hogy valaki bemeséli magának a dolgokat démonokat sok oka lehet például kábítószer is lehet az oka olyan anyag ami halucináláshoz is vezet
2012. febr. 14. 23:43
 14/22 lex19 válasza:

Nem szokott néha furcsa érzésed lenni?

Pl.:-hirtelen agresszivitás

-megmagyarázhatatlan félelem

-hidegrázás

-olyan mintha valaki figyelne


Amúgy a Necronomikon komoly dolog vigyázni kell vele eddig akárki foglalkozott vele betegségben meghalt vagy elmegyógyintézetbe került.

2012. febr. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Gondolattal lehet elementált teremteni. És azzal másoknak árthatsz, de ha látja h félsz, ellenedi is fordul .
2012. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igen szoktak ilyenek velem előfordulni amiket felsoroltál és bele látok más gondolataiba már a csajok kivannak tőlem mindíg mondom nekik hogy ők mit éreznek mit akarnak és mit szeretnének kajak megijjednek tőlem mert bele látok más gondolataiba de mióta a necrocomikont olvastam nagyon lebetegettem nem csodálom hisz nagy erővel bir kisgyermekek húsábol varták össze és vérrel írták
2012. febr. 15. 14:26
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy a csajok megijednek tőled, a legtöbb idiótával így vannak.
2012. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Hát igen mint például tőled tudom hogy drogozol vald is be!
2012. febr. 15. 16:13
 19/22 anonim ***** válasza:
ak én most nem is értem, hogy mire is vagy kíváncsi. :s
2012. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Napkiraly ***** válasza:
szerintem rábaxtál. Démont idéztél mint az a sok kis hülye gyakorin, aztán tudod, ne fesd az ördögöt a falra, mert megjelenik
2012. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!