Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Idézés és speciális dolgok...

Csabika23 kérdése:

Idézés és speciális dolgok nélkül lehet e idézni démonokat? Mert magamban idéztem nemtudom hogy sikerült e de a szomszéd lakásunkban beköltöztek rokonaim és valami azt akarta hogy irjak le papírra egy dolgot le is írtam az volt hogy megfognak halni

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 07:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolóval értek eggyet. NE akarj találkozni eggyetlen 1 démonnal se :) és egyébként se idézgess semmit mert megjárhatod nagyon.
2012. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A kedves kérdező csak egy hülye buta kisgyerek.. Aki összevissza beszél, néha maga ellen is.. Falra mászom az ilyenektől. Én nézem az Odaát (Supernatural) c. misztikus sorozatot, amiben hemzsegnek a démoni dolgok, sőt, rá is vagyok függve teljesen, de attól még nem a démonok minden gondolatom, illetve el tudom különíteni a valóságot a fikciótól.

Kedves kérdező, javaslom, hogy tedd te is ezt, mert k*rva nevetséges, amiket itt összehordasz, és ne nagyon nézd le azt, aki nem ért (meg) téged, mert itt te vagy a beteges, nem más... Bár gondolom, én is csak a süketnek papolok most..

Ha már ennyire foglalkozol azzal, hogy mi lehet a démonokkal, akkor a móka kedvéért tanulj meg ördögcsapdát rajzolni, magold be a démonűzés teljes és rövidített verziójú szövegét (utóbbi akkor jó, ha szorít az idő), és jegyezd meg, hogy ha valaki összerezzen a Christo (krisztó) szó hallatán, vagy füstölög, ha zsenteltvizet löttyintesz rá, azt az embert bizony megszállta egy démon. :)

Lol, de most komolyan... Maradj már arealitás talaján, különben vagy mindenki röhögni fog rajtad még jó sokáig, vagy zubbonyban végzed felnőtt korodra vagy hamarabb is, vagy egy lúzer, antiszociális sátánista leszel, vagy netán az ezotv-n fogsz buzulni, mint a többi b*zi mágus manapság.

Így tovább! :)


L20

2012. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!