Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Eléggé félek:S

Mi lehet ez? Eléggé félek:S

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában történik nálunk pár furcsaság. Ott kezdődött, hogy a konyhában többször is lekapcsolódott rám a villany. A kutyám mostanában megőrül, ugat valamit, amit mi nem látunk, a konyha felőli folyosón. Megpróbáltam odavinni, nyüszítve rohant elfelé, sokszor fél oda kijönni. Tudni kell, hogy anya és apa nem hisznek az ilyen dolgokban egyáltalán, mégis ők mondták, hogy velük mik történtek a napokban: apára is lekapcsolódott a villany, a hús leesett az asztalról (nem, nem úgy volt odarakva), anya egyszer úgy érezte, hogy megfogják a derekát, apa pedig valamelyik este arra kelt fel, hogy valaki bökdösi. Azt hitte anya az, kérdezte tőle hogy mit akar, aztán látta, hogy anya alszik. A legrosszabb tegnap történt velem. A mosdónk a konyha mellett van. Mentem ki este, és ahogy nyúltam a villanykapcsolóért, láttam magam mellett egy sötét alakot. Olyan volt mint egy árnyék, csak feketeség, de tisztán kivehető volt, közvetlenül magam mellett. Előtte pár másodperccel egyébként "éreztem is" a jelenlétét. Visszarohantam a szobámba a barátomhoz, kimentünk együtt újra, hogy megnézzem, nem csak valahogy úgy esik-e oda a fény. Hát nem. A hó miatt világosság süt be az ablakon, nem vetül semmiféle árnyék oda. Szerettem volna logikus magyarázatot találni ezekre a dolgokra, de nem tudok, hiszek a saját szememnek. Bár nem akarok:S Szerintetek mi lehet ez? Hogy lehetne eltüntetni a házból? Csak normális válaszokat, kérlek!

2012. febr. 17. 00:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
Valószínűleg csak megviccelt a képzeleted, sok embernél fordult már elő hasonló érzékcsalódás :) Főleg, ha még be is beszéli magának az ember, este van, fáradt, stb, akkor főleg.
2012. febr. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%
Na most, ahogy leírtam neked ezt, nekem is megmozdult valami árny a látóteremben :) Látod-látod, ráállítja erre az agyát az ember, és már lát mindenfélét!
2012. febr. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, nem képzeltem, láttam. Túl sok dolog történt ahhoz, hogy véletlen legyen. Ne azok írjanak,akik nem hisznek nekem! :/
2012. febr. 17. 01:48
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Nézd meg a Parajelenségek trilógiát
2012. febr. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Mondd neki, hogy menj innen, semmi keresnivalód nincs itt, és figyeld meg, el fog tűnni :D próbáld ki, jó flash;) de komolyan mondom, én is ezt szoktam


Amúgy kajak befosnék egy ilyen flashtől... :D most miattad nem megyek ki rágyújtani lefekvés előtt ... látod, rámteszed itt a parát... :DDD

2012. febr. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
huhh, nem jött szembe a yeti...
2012. febr. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%
Én hiszek neked. Próbáld meg hit által elküldeni. Mondd, hogy Jézus nevében távozz, és vegyétek elő a Bibliát.
2012. febr. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Az előző válaszolónak igaza van, de én a biblia helyett telefonkönyvet használnék mert nagyobbat üt.
2012. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
ma 03:33-kor válaszoló! Látod,még a válaszod időpontj is milyen rejtélyes :D!
2012. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
75%

Biztosan benne van az is, hogy már tényleg ráállt az agyad és képzelsz dolgokat, de a kézzelfogható dolgok (villany, hús, amit anyud és apud éreztek) szerintem biztosan egy szellemnek köszönhetőek. Köztudott, hogy a kisgyerekek és a kutyák látják a szellemeket, úgyhogy ez magyarázat arra, hogy a kutyád nyugtalan. Ahogy leírtad a történetet én úgy látom, hogy egy jó szellemmel van dolgotok, méghozzá lehet, hogy egy családtaggal. Azt kérdezném, hogy ez egy új ház, vagy vettétek valakitől, vagy esetleg több generáció élt már benne a családodból?


Megmondom miért. A mi házunk kb 50 éves, a nagyszüleim építették, és a nagypapám itt halt meg 10 éve. Ahogy én érzem ő még mindig itt van köztünk, lehet, hogy nálatok is hasonló a helyzet. Kérdezd meg a szüleidet, vagy lehet, hogy te is tudod a választ, hogy halt-e meg ott valaki a családból, vagy az előző lakók közül.

Ha a családból, akkor könnyű dolgod lesz kideríteni, hogy ki a szellem. Mondjuk nálunk kézenfekvő volt, hogy papa az, de én akkor kaptam rá tényleges bizonyítékot, amikor elővettem a régi képeket. Nagyon hátborzongató volt, de amikor a papa képeit nézegettem lehalkult a rádió és éreztem, hogy ott van velem. Nagyon sokszor érzem ezt, és ez tuladjonképpen nem rossz, csak hátborzongató. De nem tőle félek, hisz nem akar ártani, csak vigyázni ránk. Gondolj bele, hogy ha eddig nem csinált semmi rosszat, akkor ezután sem fog, (tudom, hogy félelmetes belegondolni, és hogy kellemetlen a jelenléte, főleg este) de valószínűleg csak jelezni szeretné, hogy még mindig ott van veletek.


Remélem egy kicsit megnyugtattalak.

2012. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!