Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, hogy rossz lesz, mit tehetnék? Mondanátok valami technikát amivel legalább azt tudnám mutatni, valahogy hogy már eléggé tapasztalt vagyok?

Figyelt kérdés
Volt már néhány pasim, de egyikőjükkel sem smároltam, most lehet, hogy összejönnék egy sráccal de eszméletlenül félek, ő azt hiszi gondolom, hogy már rengetegszer smároltam, pedig egyszer sem, és félek, hogy észre veszi, hogy nagyon kis kezdő vagyok és elmegy a kedve tőlem. A volt barátnőit ismerem, mind smároltak már rengetegszer.
2012. jan. 8. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ki a francot érdekel? Nem kell félni tőle, érzésből csináld és menni fog.

20/F

2012. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De már többször próbáltam és annyira féltem, hogy nem ment
2012. jan. 8. 08:51
 3/8 Macs1209 ***** válasza:

Nézd, ha csak hanyatt akar dönteni, akkor otthagy.

Ha komolyan gondolja, akkor lesz esélyed próbálkozni.

Hidd el, gyorsan belejössz :)

2012. jan. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most komolya, ha már eleve úgy kezded, hogy nem merted bevallani az igazat, milyen kapcsolat lesz ez? Ha ő gáznak tartja, hogy még nem csókolóztál, akkor legalább tudod, hogy nem érdemes foglalkozni vele. Ha pedig normális a srác, akkor nem foga zavarni. Ne kezdj bele titkolózással, mert akkor sosem lesz köztetek bizalom.


23/l

2012. jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, ezek a dolgok simán jönnek maguktól. Ne gondolkozz, add át maged a pillanatnak.
2012. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tényleg ne félj! nekem az első csókom egy nagy nőcsábásszal esett meg, de nem vette észre hogy előtte még nem csókolóztam :D én meg nem kötöttem az orrára..előtte én is féltem, próbáltam gyakorolni és el nem tudtam képzelni, hogy van ez, mit kell csinálni. először hagyd hogy irányítson aztán lendülj bele, ahogy jól esik. hajrá :)
2012. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha meg megtudja, akkor imponálhat is neki, hogy nem jöttél még össze fűvel fával. :)


nincs legjobb barátnőd akivel kipróbálhatnád?

2012. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugiiiiiii :) Nem olyan kardinális kérdés a csók, mint gondolod.

Ha annyira aggaszt, próbálgasd a kézfejeden. Fogod érezni, hogy mikor túl durva, mikor túl nyálas stb.

2012. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!