Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A dzsumbujtörpe tényleg létezik?

A dzsumbujtörpe tényleg létezik?

Figyelt kérdés
Azt mondta nekem az öregember, hogy ha tüzet csiholok a hátam mögött és eléggé kitartó vagyok, akkor megjelenenik a dzsumbujtörpe. Az a gondom, hogy 2 hete hangokat hallok ás moszozást a szobámban, és mikor felébredek mindig szét van szórva a cuccom mindenfelé. Nem egereket hallok, hanem mást mintha pssiegne-suttogna és tobben vannak. Néha olyat is hogy mozgatnak tárgyakat azt is hallom. Csak az a bajom, hogy én tudtommal nem csiholtam tüzet sohasem, szerintetek akkor mitől van? Vagy lehet hogy elfelejtettem hogy tüzet csiholtam? vagy mi?
2012. febr. 17. 19:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
az öregember csiszolt neked, mert tudta, hogy te úgysem vagy elég kitartó
2012. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
nem tudhatta, nem ismert engem első válaszoló
2012. febr. 17. 19:34
 3/39 anonim ***** válasza:
48%
Ezt ne tőlünk kérdezd, hanem a pszichológusodtól. Ő egyből tudni fogja rá a választ, és még gyógyszert is kapsz rá.
2012. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem vicc !! Hallottam ,hogy már az is elég, ha beszélnek a dzsumbujtörpéről valakinek és máris az élete részévé válik

szerintem Mond ki hangosan, hogy nem félek tőled dzsumbujtörpe!!

2012. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
hogy néz ki egy ilyen állat?
2012. febr. 17. 19:45
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
olyan, mint egy törpe, csak erősebb a fanszörzete
2012. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
lécci, az ilyen válaszolók kíméljenek, mert ezekben nem hiszek.. -_-
2012. febr. 17. 19:52
 8/39 anonim ***** válasza:
akkor old meg magad
2012. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

beírtam a google ba. De csak azt hozza ki ,amit te feltettél kérdést.

Vártam h kihozza mint valami babona , de semmi :)

Szóval szerintem, nem igaz

2012. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
háááát nem tudom... :( azóta történik mindez velem amióta találkoztam az öregemberrel.. De nem lenne jó megtudni, hogy ez valami perverz lény, mint ahogy azt az egyik *ízléstelen* válaszoló kifejtette.. akkor inkább elköltözöm, mert nem vagyok perverz
2012. febr. 17. 20:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!