Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Készen állsz elolvasni?

Készen állsz elolvasni?

Figyelt kérdés
Bizonyára mindenki ismeri a suicidemouse.avi, a smile.jpg, a Slenderman, Jeff the Killer, a Candle Cove és az ezekhez hasonló creepypastákat. Az igazság az, hogy ezeket egy több évtizede működő hackercsoport a ch4os tervezte. A dolog neve .CBF, azaz Cursed binary file. Ezek a fileok szélsőséges módon befolyásolják az ember fizikai- és mentális állapotát, több forrás szerint akár halált is okozhatnak. Az első .CBF-et C4RNAGE hozta létre és elküldte Eric Harrisnek és Dylan Kleboldnak. Igen, a Columbine iskolai mészárosok. C4RNAGE tesztalanynak szánta őket, és amint tudjuk sikerült is neki a terve. A ch4ost az NSA felszámolta még 2005-ben de egy tagnak sikerült kisiklania az igazságszolgáltatás kezei közül. A források alapján ő már nem fog több .CBF-et kreálni, ugyanis állítása szerint kezd beleőrülni a dologba. A fentebb szereplő történetekre, képekre videókra CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE KERESS RÁ. Nem mindenki egyformán érzékeny a .CBF-re továbbá a fentebb említettek, csak kísérletek voltak, így legextrémebb esetben is enyhe fejfájást, szédülést okozhatnak. Kivétel a smile.jgp, de az eredeti verzió, amit C4RNAGE a fiúknak küldött megsemmisült, csak a Bl00dlust által készített rekonstrukciós képek vannak meg, amik még így is a legerősebb publikusan elérhető .CBF-ek.

2012. febr. 21. 19:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
100%

Hát drágám, én konkrétan minden második szavadat nem is értettem, de kemény vagyok, és végigolvastam, mert kihívásnak vettem a kérdésedet :)


Csak gondoltam megosztom veled a tényt, hogy nem mindenki ismeri... De szerencsére nem is keltette fel az érdeklődésemet a dolog.


Azért remélem találsz a témában beszélgetőpartnert :D

2012. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
Aha... oké, biztos. :D
2012. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 A kérdező kommentje:

@19:24: Olyan rossz a helyesírásom? :)


Mindenesetre, ez nem vicc, elég sok könyv foglalkozik a témával, elhiszem, hogy van akit ez nem érdekel, de mindenesetre jobb odafigyelni arra, hogy az ember mit néz meg, pusztán tájékoztató célzattal írtam ki ezt a kérdést.

2012. febr. 21. 19:38
 4/78 SlenderMan -okos- ***** válasza:
36%
Na és Te okos tojás! - Honnan is tudsz ezekről a dolgokról? Csak nem beavattak?! Képzeld én is tudok valamit! Én nem egy kitalált lény vagyok! Igenis slanderman vagyok és még holnap megeszlek és bebizonyítom, hogy nem egy "hacker csoport" tervezett!
2012. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Nem a helyesírásodra értettem, csupán elcsodálkoztam azon, milyen járatos vagy olyan témában, ami engem fél percig sem köt le. De hát ezért szép a világ, mindenki különböző :)


Elolvastam ám még egyszer és rá is kerestem, hogy felfogjam, miről is van szó :D

2012. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
rákeresstem és a jeff the killert vagy nem is tudom melyik volt az, ilyen mosolygós fehér szemű valami... és hát kissé megijedtem, azóta erősebben ver a szívm és inkább felkapcsoltam a villanyt. (y)
2012. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces gyerek vagy te, mindenesetre tettél fel egy értelmes kérdést:


Honnét tudok én ezekről:


Rengeteget olvasgattam fórumokban továbbá van jó néhány könyv is a témában:


Johnathan Drakes: The real devil

Edith Carver: Destruction


Na meg a wikileaks is szivárogtatott ki néhány aktát ezzel kapcsolatban.

2012. febr. 21. 19:45
 8/78 A kérdező kommentje:
19:44: Aha, értem. Hát igen, mind különbözőek vagyunk, különböző ízléssel és érdeklődési körrel, de így szép a világ, marha unalmas lenne, ha mindenki ugyanúgy gondolkodnak és ugyanaz érdekelné.
2012. febr. 21. 19:47
 9/78 anonim ***** válasza:
52%
Ez nagyon átlátszó kamu. XD Szerintem nem kell félteni az embereket, csak nem veszik be. :D Igazából egyikről se halottam még, de ahogy elnézem, semmiről nem maradtam le. :D
2012. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy kamu, de akkor bizony engem is átvertek.
2012. febr. 21. 20:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!