Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mindig eltűnnek a dolgok de...

Mindig eltűnnek a dolgok de miért?

Figyelt kérdés
Most olyanra gondolok, hogy mindig eltűnik a kaja és az édesség! Mindig azért veszekszik anya, hogy én ettem meg tesóm csokiját pedig NEM eltűnnek és most is azt mondta, hogy ne hazudjak már mikor úgy is én ettem meg pedig nem! És már annyira rossz:((( szerintetek hova tűnnek?
2012. febr. 23. 15:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Van egy fekete lyuk a konyhátokban.

(Kérdezd meg a tesódat, lehet ő tudja is, hogy hol!)

2012. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Am. nem tesóm eszi meg mert 6éves és nem éri el azt a szekrényt!
2012. febr. 23. 15:09
 3/20 anonim ***** válasza:
Biztos szellem volt,most örülsz?
2012. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem
2012. febr. 23. 15:12
 5/20 anonim ***** válasza:

Ez paranormális jelenség... Fordulj szakemberhez, mert szerintem több szellem is van nálatok! Legalább kilenc...

Ha leírnád, hogy milyen márkájú csoki tűnik el a leggyakrabban, akkor azt is meg tudnám mondani, hogy milyen népség szellemei. Izgatottan várom a válaszod!

2012. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem gondolod komolyan én se gondoltam szellemre de már nem tudom mi lehet:// Amilyen csoki van boci, milka stb.. tök mind1 mert más édesség is eltűnik és mindig a tesómé anyám meg rám fogja!
2012. febr. 23. 15:36
 7/20 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig eltünik a csoki és senki nem vállalja fel a tettét, már az olcsó süticsoki is megfogyatkozott, hiába tettem dugihelyre.
2012. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha hárman laktok ott, akkor a következő lehetőségek vannak:

1. Tesód okosabb, mint hiszed, és odahúz egy széket.

2. Anyukád eszi meg, és rád fogja.

3. Te eszed meg, csak nem is tudsz róla. Ha egy éjszaka is eltellik, akkor talán te vagy anyukád alvajáró.


Amúgy a csokipapír megvan? Ha igen, nézd meg, hogy van széttépve, az jellemző lehet az illetőre.

2012. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a tesód tud lebegni, csak titkolja, vagy felmászik sutyiban valamire, hogy elérje a csokit. Esetleg vagy te, vagy anyukád alvajáró és nem is tudjátok, hogy éjjel megeszitek a csokit.
2012. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Csokipapír nincs meg, tesómat észrevennénk szerintem még apa is itt lakik de ő is mikormondom, hogy szerintem ő volt olyan ideges lesz, hogy még én vagyok a hibás, hogy ezt mondtam. köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 23. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!