Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol olvashatok többet a...

Hol olvashatok többet a démonokról?

Figyelt kérdés
Írok egy történetet amiben démonok is szerepelnek, de nem tudok túl sokat róluk. Tud valaki pár olyan oldalt ahol lehet olvasni róluk? Vagy pár infót írni? Nagyon hálás lennék érte ;)

2012. márc. 3. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Javaslom az Angyalokkal kapcsolatos könyvet. Ha bele szeretnél merülni az "ezoterikus" dolgokba, akkor kezdj el Reikizni. Az a gyógyítás legmagasabb rezgésáramlata. Az angyalok is nagyon hasznosak, és végtelen szeretetből vannak! A jóra nézz, ami más, azt hagyd ki!


"Ha embereknek vagy angyaloknak nyelvén szólok is,

szeretet pedig nincsen én bennem, olyanná lettem,

mint zengő ércz vagy a pengő cimbalom"

2012. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magyar irodalom nagyon csekély, külföldi torrent oldalakon találsz könyveket.
2012. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is onnan szedtem le könyveket.

Találsz démonológia enciklopédiát is.

2012. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Találj ki saját démonokat...
2012. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1 író: köszi a javaslatot, én is szeretem az angyalokat, lesznek is a történetemben ők is, de első sorban a démonok kerülnek nagyobb reflektor fénybe, ugyanis az egyik főszereplő démon.

2. író: már rákerestem netten egy párszor, de nem kaptam semmi használható dolgot ://

4. író: a főszereplő és még pár szereplő saját démon, de én a viselkedésükre és a kultúrájukra vagyok kíváncsi, hogy azért mégse írjak semmi baromságot róluk :)

meg azért pár "létező" démon nevét is beleszőném a történetbe :)

2012. márc. 3. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Az angyalok ?!

Én nemtartom sokra azokat a szemeteket, és megtennél valamit Kérdező :

Normálisan írd le őket ha már írsz és ne pedig a beteg keresztény alkotta baromságokat terjeszd miszerint :

Szarvuk meg bőregér szárnyuk van és a gonosz oldalon vannak

2012. ápr. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!