Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkoztatok már a védőangyal...

Találkoztatok már a védőangyalotokkal?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert velem néha előfordul, hogy valaki ül az ágyam végén. Olyankor elkap az a nagyon jó, földöntúli, boldog érzés, hogy biztonságba vagyok, valaki vigyáz rám.
2012. márc. 7. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Találkozni még nem, de beszéltem már vele/velük.
2012. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
látod, h ott ül vagy mi?
2012. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetris ***** válasza:
Talán csak édesanyád ül oda.
2012. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ritkán válaszolok és csak azokra amiket tapasztaltam,szerintem létezik én is láttam hasonlót,és tényleg jó érzés töltött el:)
2012. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát érzem, hogy az ágyam végére valaki leül, de az biztos, hogy nem az anyukám.

Ha odatekintek, akkor egy fehér alakot látok, aki mozdulatlanul ül és azonnal elalszok.

2012. márc. 12. 14:30
 6/8 anonim ***** válasza:
ő bizony a védőangyalod :)én találkoztam vele minden nap velem van beszélni is tudok vele :) sok jó tanácsot ad és ha valamitől megijedek ő azonnal ott terem és megnyugtat :)
2012. júl. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó neked.
2012. júl. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
öm és hogy lehet ezekkel az őranygyalokkal találkozni mert én még észlelni se észleltem , hiszek benne de ...
2012. szept. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!