Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemek tudnak ártani az...

A szellemek tudnak ártani az embernek vagy csak ijesztgetni tudják őt?

Figyelt kérdés

Sok szellemes kérdést olvastam mostanában. Nyáron, mikor egyedül vagyok és gépnél ülök, kintről mindig hallom mintha nyitódna-csukódna az ajtó, de eddig soha de soha nem gondoltam szellemre, mindig azthittem apa,anya,bejárónő jött, és vártam mikor jönnek be, közben tovább gépeztem, de nem jött be senki, én meg elfelejtettem.

Most nem az ajtócsapódásról akarok kérdezni csak leirtam érdekességként. Ezt szimplán kérdezem csak, tudnak-e minket bántani.


2010. dec. 2. 18:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Engem még nem ijesztgettek szellemek és nem is bántottak pedig több halott rokonom van már lassan mint élő....
2010. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

vannak úgymond "gonoszabb" szellemek,akiknek megvan ahhoz az erejük ,hogy bántsanak. Pl: tárgyakat tud hozzád dobálni,akár kést is amivel meg is ölhet.

De a lelki világodat is bánthatja.Éjszakánként nem hagy aludni,esetleg befolyásolja az álmaidat.

De hogyha nem háborgatod a világukat,nem fognak ártani neked.

Sajnos vannak olyanok hogy hiába nem törődsz velük,ott vannak. de ha akar bántani azt már megtette volna.

Én nem hittem ebben..szórakozásból idéztünk szellemet..sajnos nagyon megbántuk..

Az a félelem..senkinek nem kívánom.!

Szépen meg lett kérve hogy hagyjon békén,nem akartuk háborgatni.azóta eltűnt,többet nem is háborgatok semmi ilyesmit!

2010. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam még szellemet, de nem is szeretnék. A holtakat valóban hagyjuk nyugodni békében.
2010. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van..nem véletlenül mondják nyugodjanak békében...
2010. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
és mivel háborgatjuk a szellemeket?pl. mi most tavasszal felső emeletet akarunk építeni, és ahoz le kell bontani a padlást, pl. kiderül hogy ott egy szellem van XD na jólvan élénk a fantáziám, nem vagyok betojva csak ez úgy érdekelt. köszi a válaszokat, a holtak nyugodjanak békében.
2010. dec. 2. 19:22
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem, hanem ne idézgetsd őket ... a szellemek enm a padláson laknak te nagyonokos, hanem a holtak világában, ami kitudja hol van.. és ha megidézik őket ,akkor addig nem tudnak elmenni amíg nem küldik vissza őket... általában azért szoktak villanyt kapcsolgatni, ajtót csapkodni, hogy felhívják magukra a figyelmet, hogy Hahó itthagytál baromka! :D
2010. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

értem a kérdezőt.Vannak olyan szellemek akik nem tudtak eltávozni,és ragaszkodnak egy adott helyhez,vagy tárgyhoz.Lehet régen lakott ott valaki aki ott maradt.

Késdobálos szellem az már nem szellem hanem démon.

Szellem is tud bántani,fojtogatás meg karmolás ,de csakis akkor támad mikor alszol,mivel akkor vagy könnyű célpont.

2010. dec. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
4%
Betegek vagytok...
2010. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

azt hozzátenném utolsó előttihez h démon fojtogat és karmol főként, és szellem nem csak akkor tud ártani ha alszol,de az igaz h akkor vagy a legkönnyebb "célpont".

és egyébként tükörrel is meglehet nyitni a túlvilág kapuit ..de persze különféle dolgokkal amikkel ha nem szórakozol semmilyen gonosz nem lesz, de ha mégis lenne ,egy fontos,

ha nézed a tükröt hajnalban,

és megjelenik valami NE ijedj meg és NE fordulj hátra amíg el nem megy!!

utolsónak: ha nem hiszel ebben nem kell ide írni-.-'

2010. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
óóó, én aztán semmiféle előidézést meg miatúrót nem csinálok! isten ments! van elég gondom ígyis, márcsak egy szellemkéne a nyakamra :P
2010. dec. 4. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!