Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A családi vagy a lakótelepi...

A családi vagy a lakótelepi (társas ház) házban fordul elő gyakrabban paranormális jelenség?

Figyelt kérdés

2012. márc. 18. 13:52
1 2
 11/16 anonim válasza:
89%
Bolond amerikát azért mondja mert ott forgatják a legtöbb horrorfilmet és most elhiszitek,hogy ott tényleg olyan sok paranormális eset van!Magyarországon miért nincsenek ilyen esetek??Elég fura nem?Amúgymeg társasházban a paranormális jelenségeket magyar nyelvre fordítva cigányoknak vagy lakótársaknak hívják!
2012. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Combi27 ***** válasza:
97%
szerintem egyik sem! A leggyakrabban kocsmákban fordul elő, legtöbbször azon a helyen ahol kannás bort mérnek :)
2012. márc. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Te találkoztál már paranormális jelenséggel? Ha nem, akkor miért áll szándékodban? Ennyire unalmasak neked a hétköznapok? Ha pedig igen, akkor már egy vagy azon néhány ember közül, akik megéltek ilyet, és sztorizhatnak róla. (vagy elhiszik nekik vagy nem)

Jómagam (40) sok mindent megéltem már az életben. Elmondhatom, az átlagnál nagyobb az élettapasztalatom. De egyáltalán nem szeretnék paranormális élményekben részesülni, elég a saját problémás, pörgő életem! Mindig tojik valami szokatlant az élet így is. Munkanélküliség, megélhetési problémák, miből tartsam el családomat...ha van melóm, akkor napi 10-12 óra munka mellett még ápoljam a kertet a ház körül, a telken, felezzem meg a lakásban lévő tennivalókat nejemmel, osszuk el ki mikor melyik gyereket viszi iskolába, óvodába, bölcsibe, mikor ki hozza haza, mikor ki viszi őket edzésre, ki vásárol be...és még segédkezzünk beteg szüleinknél is, haldokló anyósomat is ápoljuk...költözés, házfelújítás, lakásfelújítás, kiadás....azt sem tudjuk hol áll a fejünk, fene kívánja, még a paranormális élményeket is. Ennyi elfoglaltság mellett talán még egy szellemet sem vennénk észre a nappalinkban :-)))

2012. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok paranormális jelenséget tapasztalni,csak kérdeztem.
2012. márc. 26. 15:06
 15/16 ViktorKovacs válasza:
0%
szerintem szerezz egy lakotarsat, gyilkold meg, aztan orulhetsz a szellemnek
2012. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szerintem mindegy, hogy hol van, az esély mindkettőnél ugyanakkora.
2012. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!