Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van az hogy mindig azt...

Miért van az hogy mindig azt hiszem hogy valaki áll a hátam mögött?

Figyelt kérdés

Szépen kérném azt ,hogy értelmes válaszokat adjatok.

Amúgy érzem a szellemeket és már ezt többen is igazolták (számmisztikából , kiskoromból ...)



2012. márc. 26. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Sokan vannak ezzel így például én is, pedig én egyáltalán nem hiszik ebben és ide is csak nevetni jövök. Ne foglalkozz vele, úgyse tehetsz ellene ha meg beigazolódna az amit hiszel akkor majd ráérsz akkor parázni.
2012. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Első válaszoló: ha nem hiszel az ilyesmiben, és csak nevetni jársz ide, akkor miért válaszolsz? Nem értelek titeket.


Több okból is érezheted ezt. Lehet az alapja valami belső félelem, ami miatt folyton így érzel. Nem feltétlenül van ennek természetfeletti oka.

Ettől függetlenül lehet szellem is a dologban, bár én úgy gondolom, hogy akkor inkább úgy éreznéd, mintha figyelnének, nem? Én legalábbis folyton úgy éreztem az előző házunkban, ami valószínűleg szellemjárta volt. Mintha folyton figyelne valami, baromi idegesítő volt. Amióta elköltöztünk, nem érzem.

2012. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor a barátnőm meghalt, napokig hideg simogatást éreztem az arcomon, pedig negyven fokos kánikula volt. Mai napig nem mertem senkinek el mondani, mert féltem hogy hülyének néznek. És még szél sem volt, mert még a fa levelek sem mozdultak.
2012. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem rossz a lelkiismereted, de ettől függetlenül szellem is lehet a dologban.
2012. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kettes válaszoló-nak: Lehet hogy igazad van , de amikor hátra fordulok elmúlik az érzés , amikor vissza fordulok , akkor újra jön az érzés... Sötétebb szobában egyedül jobban ,de napfényesben is egyedül, néha még társaságban is... :S


Hármas válaszoló-nak: Nagyon durva ami történt veled :S Sajnállak :(


Négyes válaszoló-nak: Lehet ... de mitől ? Már nagyon régóta van...

Ám anyukám is tud róla hogy látó leszek ,,, meséltem neki egy bizonyos velem egy korú lányról , akit csak érzek ... pl ha arra gondolok hogy átakarom ültetni egy másik helyre , nem is kell gondolnom , mert mire gondolnám akkor ott van... anya azt mondta lehet hogy ez azért van mert egyedül vagyok és pszichésen kitalált az agyam magamnak egy "játszótársat" /vagy/ ez tényleg komoly , ekkor arra gondoltunk hogy amikor volt jósnál mondták neki hogy egy szellem van körülöttem ,vagyis aki nem tud elmenni a túlvilágra , és lehet hogy azt érzékelem...

de szerintem nem csak kitalálta az agyam ,mert nagyon sokat vagyok az osztálytársaimmal a játszótéren ~ szinte mindennap ~ így 14*éves fejjel :)

2012. márc. 26. 20:00
 6/8 anonim ***** válasza:
nem feltétlen vagy bolond, mert olyan dolgokat látsz amit mások nem...
2012. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 retkes válasza:

nekem is ez az érzésem folyton ha a konyhában vagyok,akár egyedül akár társaságban,akár nappal,akár éjjel...stb

(tudni a hetekben halt meg a ház elözö lakoja, mi meg pár hete költözünk ide) de az a furcsa hogy ahogy kilépek a konyhábol,elmulik az érzés :O

2012. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok. Csak engem még a hideg is ki szokott rázni. Ok nélkül. A szobámba csak úgy rámjön. És nekem volt az hogy halucináltam amivel már voltam pszichiátrián. Egyszer fürdés közben a tükörben egy ráncos nőt láttam. Nagyon hasonlított a dédmamámra. És egy képen Ő volt. Ugyanugy néztek ki. Nagyon megijedtem. A másik meg egy fekete ruhás nő. Néha azt érzem hogy a hátam mögött van. Néha meg látom is, de csak egy pillanatra, de az arcát nem, mert az el van takarva.
2016. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!