Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Véleményetek szerint a Ghost...

Véleményetek szerint a Ghost Hunters, Ghost labor meg ehhez hasonló dokumentumfilmekben lévő emberek, kicsit hisznek a szellemekben? Vagy egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
Úgy látom,hogy eléggé beleássak magukat a témába,eléggé érdekli őket a dolog.És felvetik a lehetőséget,hogy mi van akkor ha tényleg létezik ilyesmi.Érdekesnek találom ezeket a dolgokat az biztos.Én alapvetően nem hiszek az ilyesmiben,de nem zárom ki teljesen a lehetőségét annak,hogy mégis csak van valami olyan amiről eddig nem tudtunk.Ezek a dokumentumfilmek is mindig azzal zárulnak,hogy eddig még nem találtak bizonyítékot arra, hogy létezik ez a dolog,de arra sem,hogy nem.Ezért én úgy vagyok vele,hogy 99 százalékban úgy hiszem,hogy nincs de bennem van az-az 1 százalék,hogy mi van akkor ha mégis.A horror filmeket nem szeretem,nem is szoktam őket nézni mert nagyon durvák,agresszívek és én ezt nem szeretem.De a természetfeletti dolgokkal foglalkozó dokumentumfilmeket szeretem,mert nagyon érdekesek és engem ezek szórakoztatnak.Legyen szó akár szellemekről,akár loch-nessi tóról,ufókról vagy bármi ilyesmiről.Elgondolkodtatják azért az embert szerintem.
2012. márc. 31. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
É na szellemlabort szoktam nézni, és úgy gondolo ma hangok valósak... nem egy amatőr videó illetve hangfelvétel készült ezekről a hangokról, és ami a legmeglepőbb sokan a saját házukban, véletlenül rögzítettek EVP-t igaz vagy sem, amit a szellemlabor c misztikus sorozatban látunk, akkor sem mernék oda menni:D régen volt a viasat3 egy jó sorozat, a Most Haunted, ennél szerintem sokkal jobb volt:D egyik legjobb misztikus sorozat, több évaddal:D
2012. ápr. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyesírási hibákért elnézést:D
2012. ápr. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ilyet csináljanak valamilyen szinten hinni kell.
2012. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezek csak egyetlen egy dologban hisznek: a pénzben. nem azt mondom, hogy nincsenek szellemek, de az ilyen tv show-s szarságokban soha ne higgyetek.
2012. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!