Hagenti kérdése:

Asztrál lények?

Figyelt kérdés
Mindent tudni akarok. Kik ők? Miben segítenek? Hogyan idézzem meg őket?

2012. ápr. 10. 20:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kik. Ugyanolyan sokszínűek és változatosak mint a fizikai sík flórája és faunája. Ajánlom figyelmedbe "az asztrális test és az asztrális világ jelenségei" című kötetet. Valahol letölthető ingyen ebookként is, csak már vagy 6 éve töltöttem, így nem tudom hogy honnan. Antikváriumokban is időnként előfordul.
2012. ápr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nos, azok lehetnek egyszerű asztrál utazók (akik alvó fizikai testüket otthagyván az ágyban,asztrál utazásra indultak),lehetnek a fantázia teremtményei, de akár összeakadhatsz szellem, vagy démoni lényekkel is az asztrál dimenzióban.Olyanról még nem hallottam, hogy ezeket meg lehetne idézni.Mármint az, hogy "asztrál lény", ez elég tág fogalom.Hogy miben segítenek?Hát, az attól függ, kivel futsz épp össze és mihez kérsz segítséget.Ha valami nagyon bölcs lénnyel sikerül találkoznod, segíthet, ha jónak látja, de nem sok ilyen esetről hallottam.Többnyire ismerőseik asztrál alakját szokták látni legtöbben.
2012. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi az?
2012. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

Először is nincs ilyen hogy asztrál, nincsenek se asztrál se mennyi se pokoli lények--- mind ez csal szép fantáziája arról amit nem ismer a valamikori, de még a korunk emberének is.


Ne foglalkozz ilyen butaságokkal

2012. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak javasolnám hogy a szövegalkotási készségeit csiszolja egy kicsit. Az elírások még elnézhetőek, a helytelen mondatszerkezet viszont fáj olyankor, ha valaki megpróbál egy másik személyt kioktatni.
2012. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Minden Opel szalonban találsz, ebben biztos vagyok.
2012. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Shanokk ***** válasza:
25%

Há' ecce találkoztam egy asztrál gyerekkel! Csípta a rugbyt meg a operát. Szidnii vót a csávó!

Jeeeee!!!

Jó a sörük is!!

2012. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"Asztrál lény nem létezik"


Ja, a szkeptikusok már csak tudják...

2012. ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
jaja;-)
2012. ápr. 12. 14:37
 10/25 anonim ***** válasza:

rejtelmesrengeteg -- teljesen igazad van bocsi-- de tudod, időnként nagyon rosszul látok, ez idegesít és sietek az írással-- papíron is ezt művelem átugrok, elhagyok betűket.

Amikor itt pötyögtetek vagy papíron írok az egyik szemem gyógyítom a másikkal nézek csak-- vagy is erőltetem, aztán váltok-- egy idő után mindent jól látok ismét. de hogy ennyire rosszul írtam, azt nem gondoltam volna. bocsi

2012. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!