Hagenti kérdése:

Asztrál lények?

Figyelt kérdés
Mindent tudni akarok. Kik ők? Miben segítenek? Hogyan idézzem meg őket?

2012. ápr. 10. 20:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

8. tévedsz nem vagyok szkeptikus, csak tapasztalatból írtam.


Az embernek van lelke amely élteti a testet. Majd megtér az isteni Fénybe a halál után-- de az nem az univerzumban található, hanem a Földünk Magjában azt az utat teszi meg minden lélek test-halál után - eggyé vélik az isteni energiával-Tudattal és halhatatlanná válik.


Egy biztos vannak isteni hírvivő energiák amelyek riasszák az életet katasztrófa előtt, de el is tűnnek

utána. Az állatok megérzik talán hallják is a nyerítésüket és elmenekülnek a területről-- az ember ott várja be a katasztrófát-- mert már nem hallja nem érzékeli ezt a csodát


Ebből származtatható az indiánok temetkezési szokása, hogy magasra helyezik a holtakat-- valaki régen olyan képessége lehetett mint nekem volt életem során-- megláthatta azokat a lovakat és épp valaki meg halt-- azt gondolta a holt lélekért jönnek a csodálatos lovak-- nem.


DE ezek isteni energia lovak-- más nem közelíthet az élőkhöz. De nem is található ilyen lény sehol.


87.f. Evolució és fejlődés. Mondd csak picinyem....

19. f. A két csodálatos lelkünk.

60.f. Szeretet, szerelem, barátság, és elmúlás...



De isteni segítséget azt kaphat minden ember, csak nem közvetlenül, csak terelgetőn. Keress rá ha érdekel egyenként a fejezetekre, a blogomban sok mindent elmesélek még

2012. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mami, nem a helyesírásod hanem a mondatszerkezeted volt hibás. A másik dolog ami furcsa számomra, hogy miután valakit leszólsz a nézetei miatt, a magadét tényként tárod az illető elé. Avagy nem sikerült érzékelnem a szarkazmust. Ez a két lehetőség az, amelyek közül nem tudok választani.
2012. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

nyugodtan válasz előző-- tényként fogalmaztam. Amiben nem vagyok biztos csak következtetés azt is kiemelem ha szükséges.


Asztrál lények a valóságon kívüli fogalom, a láthatatlan lét feltételezett létezői.


"Ha léteznének akkor beléjük kellett volna botlanom." Na persze ez olyan mondat amit vagy elhisz valaki vagy nem. Ez áll egyébként minden vallási dogmára, mesére. Ki mit fogad el, ki miben képes hinni-- én csak segíteni szeretnék, hogy ne misztifikáljunk agyon mindent főleg ne a természetet, természeti erőket.


Nincsenek a valóság felett dimenziók, légkör van és az űr a maga kegyetlen voltával amitől a bolygónk mágneses ívei és az ózon védelmet nyújtanak-- bizonyos mértékben csak--

2012. ápr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ha lett volna testen kívüli élményed és láttál volna dolgokat, nem kételkednél.Volt egy hosszú időszak, mikor szinte minden éjjel felébredtem, ha ki akartam menni, a villany sosem gyulladt fel, hiába nyomogattam a kapcsolót.Sehogy sem fért a fejembe, mi lehet a baja a lámpáknak, hogy csak éjjel nem működnek.De volt olyan is, hogy az ajtót nem bírtam kinyitni, mert nem mozdult, aztán mindig olyan hirtelen kerültem vissza az ágyba.De leginkább az döbbentett meg, hogy a bútorok és az emberek körül, (akik a másik szobában aludtak), ilyenkor mindig halvány fényt láttam, mintha belülről enyhén világítanának, és láttam minden irányba, egyszerre.Nos, abban az egyben voltam csak biztos, hogy nem álmodom, ez valami más.Persze egy idő után én is kételkedni kezdtem saját elmeállapotomban, de aztán nagyon meglepődtem, mikor a neten olvastam olyan élménybeszámolókat, amik szinte szóról szóra megegyeztek az én tapasztalatommal.Akkor tudtam meg, hogy ez testen kívüli élmény és többé nem féltem.Ebben az állapotban, ebben a dimenzióban, általában mások is halvány derengést látnak az emberek és tárgyak körül, ezért is nevezik asztrál, vagy más néven csillagfényű dimenziónak :)

Néha tehát mi magunk is asztrál lények vagyunk.Nincs ebben semmi természetfeletti, csak még nem értjük pontosan, ami nem csoda, hiszen nagyon kevés idő jut az ilyen jelenség tanulmányozására, hisz rövidke ideig tart.És nem sokan veszik a fáradtságot, meg bátorságot, hogy komolyabban tanulmányozzák.

2012. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Testen belül is lehet tapasztalni vicces dolgokat olyan lényekkel, amik normál körülmények között nem láthatóak.

Bár ismerek olyan személyt aki bebizonyította hogy ő normál körülmények között is látja azt, amit mások csak különleges körülmények között.

2012. ápr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Tudod 14. gyermekkoromtól voltak meg a képességeim, amiről muszáj volt hallgatnom.


azt írod hogy éjjel nem tudtad kinyitni az ajtót, nem tudtad felkapcsolni a villanyt és te szerinted kiléptél a testedből.


Tudod sok mindent irnak mostanság és beszélnek is ami bizony nem igaz-- ezt most nem Rád értem hanem azokra akik megtévesztettek téged. Aztán rengeteg film van szellemekről, holt lelkekről stb ezek a legtöbbje csak film de nem igaz.


Amikor azt írtad nem tudtad kinyitni az ajtót" felkapcsolni" a villanyt-- tudod vagy alvajáró vagy ilyenkor vagy álmodtad ezt az élményt. Megmondom miért.


Egy a léleknek ha kilép a testből, nincs szüksége fényre ahhoz hogy lásson, mivel a sötétben is lát a saját fényétől- tehát eszébe se jut villanyt kapcsolgatni.


A másik a lélek nem akar ajtót nyitni, mert nincs szüksége nyitott ajtókra hisz ha csak hozzá ér, átnyúl az ajtón mintha ott se lenne.


Kérdezőnek először is nincsenek asztrál lények. a másik létezés csupán energia formáció.

Hagenti minden kérésed az isteni erőkhöz jut el.


erről is szól a 87.f. Evolució és fejlődés. Mondd csak picinyem....

fejezet, írd be a keresőbe és az jön ki.

2012. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

kedves 14/16 a testből kilépni élményhez, hogy mit jelent és milyen érzéseket, lehetőséget nyújt-- olvasd el kérlek, az első blogomból ezt a fejezetet keress rá írd be a keresőbe.

2. fejezet. Létezni a Mindenségben


Ennek a blognak a címe; A létezés fantasztikuma-- ebben van a lélek meghatározása is milyen, miből áll stb.

2012. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

14-es vagyok.mami köszönöm, hogy ajánlottad a blogot, majd olvasgatom.

Nos, a testen kívüli élmény nagyon valóságosnak tűnt, tehát teljesen éber állapotnak hittem és nem vagyok hozzászokva, hogy éber állapotban csak úgy keresztül próbáljak sétálni a csukott ajtón :D ezért ilyesmi eszembe sem jutott, ahogy az sem tudatosodott bennem, hogy szükségtelen a világítás, hisz a sötétség ellenére jól láttam mindent.De az emberbe már belerögzülnek ezek a dolgok, hogy ajtót nyit és villanyt kapcsol.Álmomban persze ez máshogy is lehet, de mint mondtam, ezek a tapasztalatok nem az álom kategóriába tartoznak.Alvajáró nem vagyok, az már kiderült volna az évtizedek alatt.Életem során nagyon ritkán aludtam egyedül.Valakinek csak feltűnt volna már, hogy éjszaka a lakásban bolyongok.Nem vezethettek félre a történetek írói, miért tették volna?Kerestem az enyémhez hasonló élményeket, és így bukkantam ilyen beszámolókra, szinte szó szerint azt tapasztalták, amit én.Ennyi ember csak nem hallucinál vagy álmodik ugyan azt?

2012. ápr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Egy a léleknek ha kilép a testből, nincs szüksége fényre ahhoz hogy lásson, mivel a sötétben is lát a saját fényétől"


Na látod, elismered, hogy van a léleknek saját fénye, akkor miért mondod, hogy nem lehetett testen kívüli élmény?Nyilván az én asztrál testemnek is van fénye, bár a csuda sem figyelte, a többiek körül láttam csak.a szobában sötét volt, mégis mindent láttam.Na mindegy, minden esetre álmodni sosem szoktam ilyet.Már nincsenek ilyen tapasztalataim sajnos,állítólag minél idősebb az ember, annál ritkábbak.Úgy látszik, én már kinőttem belőle..

2012. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nézd lehet, hogy kiléptél a testedből és biztos másokkal is megtörténhet amikor alszik.


Csak azt tartottam furcsának hogy azt írtad, fel akartad kapcsolni a villanyt-- ki akartad nyitni az ajtót és nem tudtad kinyitni...


Amikor a lélek kilép a testből mondjuk spontán, mert valamit messziről meghallott jajgatást, köhögést szóval valamit amin segíteni kellene--- na persze lehet hogy csak az én lelkem volt ilyen abnormális, hisz a valóságban is gyógyítottam boldog boldogtalant...


A lényeg nem tudom neked számszerűen mennyi kilépés volt már mögöttem, több száz az biztos-- de az ÉN akkor nem létezik csak halk óhaj kíváncsiság, valamiféle érzelem, ott van az Én--- de sokáig nem jelent semmit csak gondolat, a Lélek akar mindent a lélek cselekszik, dönt és megy ahová neki tettszik--


csak akkor teljesült az Én akaratom vágyam, ha szeretteimért aggódtam. Még arra is felébredtem, hogy tőlem 200 km re Anyám fuldokolva köhög, vagy szintén hasonló távolságban élő húgom nyugtalanságát megéreztem fényes nappal, főzés közben, a neve tolakodott erőszakosan újra és újra.---


Lefeküdtem és elzúgtam abba a városba a házába-- nem találtam. Tegyem hozzá az elején van a házuk, a városban soha nem jártam. A lelkem nyugtalanul vibrált pár másodpercig, mert az Énem aggódott arra gondoltam hol lehet akkor? a következő pillanatban egy ajtó előtt voltam a táblára az volt írva műtő, aztán lepillantottam és akkor tolták be Őt--rákos volt--


Az a különös az egészben, hogy évekkel előbb jártam nála, pofátlanul--soha nem hívott--nem együtt nőttünk fel biztos azért. S milyen különös, gyermekkoromtól kezdve a lelkem megérezte hogy ő beteg az ország másik felébe, pedig amikor gyerekként egy rövid ideig együtt voltunk, mindig hazudozott rám és azzal a nőszeméllyel (némberrel) szíjjal, prakkerrel partvisnyéllel veretett meg.-- nem különös-- a vérségi kapocs vagy hogy 1 év van köztünk.. nem tudom... a lelkem kötődött...


De később megtanultam kezelni és 10 esetből kétszer!! oda mentem ahová Én akartam-- de előtte akarnom kellett nagyon, belebeszélni, szuggerálni a lélek tudatát.


Ezért is veszélyes játék ez, mert bár a lélek a legtisztább, jóindulatú, de képes őrültségekre is-- az Én akarata ellenére is!

2012. ápr. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!